Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csajok, őszintén, bevállalnáto...

Csajok, őszintén, bevállalnátok amit Vajna Timi tett?

Figyelt kérdés

Leápolta párszor a télapót, cserébe luxus élete lett, még úgy is jól járt volna, ha nem hagy rá semmit az öreg (hírnév, ismerettség, kapcsolatok), de ráhagyott több, mint 30 milliárd ft-nyi vagyont.


Egy lófejű, átlagos nőre. Semmi extra.


Ti bevállalnátok ugyan ezt, vag hasonlót, csak kisebb örökséggel?



2022. febr. 3. 16:43
A kérdező szavazást indított:
bevállalnám
nem vállalnám be
talán bevállalnám
hülye vagy? még hetero férfiként is bevállalnám
48 szavazat
1 2
 1/18 anonim válasza:
68%
Nem
2022. febr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Noren1989 ***** válasza:
28%
Te ezt a kérdést komolyan gondoltad, kisbaràtom?
2022. febr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%

A szexmunka gondolatával nincs bajom, valószínűleg ha nem lenne párom kipróbálnám magam a masszázs részében.

De az hogy olyannal éljek, olyannak legyek az "oldalkocsija", akivel nem szeretjük egymást őszintén és tisztán, és mellette nem lehet nyíltan boldog kapcsolatom se, max titokban, na azt semmi pénzért nem bírnám elviselni.

Nyíltan szeretek mindent. Ha pénzért nyújtasz bármilyen szexuális szolgáltatást (akár csak egy bugyi eladása is), akkor pénzért nyújtod, nincs azzal baj semelyik nem részéről. De ez a nyálas "jaj nagyon szeretjük egymást" közben meg mindenkinek világos a szitu, nekem ez taszító.

23N

2022. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
47%

na szerinted? mikor egy atlagos, kapcsolatba max egy hasznalt pinat beleado no is elvarja hogy a pasinak haza kocsija legyen, akar tartsa is el, akkor szerinted ennek a 100 szorosaert nem tennek meg kb. ugyanazt?

(es nem, nem vagyok incel, nagynehezen talaltam tut a szenakazalban, es van rendes kapcsolatom:) )

F

2022. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
jaj, hagyjad már, ha bevállalnád a szexmunkát, ahol ugyan ilyen undorító öregekkel kell szexelned, vagy jelen esetben lecumiznod őket ha a masszázs érdekel, nem vállalnád be amit timike? 1 öreg, leápolod néha, dől a lóvé, mellette szétk.rhatnak az alfahím haverjaid.
2022. febr. 3. 16:57
 6/18 Noren1989 ***** válasza:
42%
Félreértesz 😉 nem a qrvasàgot firtatom, hanem a 30mrd vagyont 😂😅😅😅
2022. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
37%
Persze, hogy be! Nem vagyok a magam ellensége.
2022. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
41%
Jóhogy be! A legjobban azt bánom az életben, hogy mindig a szerelmet választottam. A fiúk úgyis átb@sznak. Jobb lett volna aláfeküdni valakinek, akit nem szeretek, nem tud megbántani és fizet is.
2022. febr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Legyünk őszinték; kicsit alacsonyabb színvonalért top faszikat kaphatott volna meg. (Nem a Damut. :))
2022. febr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%
Szóval Fidesz-közelben úgyis szakad mindenkinek a cipóból, még ha kevesebb is. Ennek a feléért sem Gulyás Gergelyt bevállalnám amúgy. Nála legalább nem kapna el az undoritisz, ha mutatkozni kell vele.
2022. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!