Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért töröltek le több kérdést...

Miért töröltek le több kérdést is, ami a G@lik Úr nevű tiktok állatbántalmazóról szól?

Figyelt kérdés

Szerintem joga van az embereknek ahhoz, hogy tudjanak az ügyről, mert nagyon fontos a szülőkhöz eljuttatni a TikTok veszélyeit, valamint arra felhívni a figyelmet miért fontos felügyelni milyen tartalmat néznek a gyerekeik.

Ráadásul ha 1 TikTok felhasználó nevet ír bárki a kérdésbe, azzal semmiféle személyi jogot nem sért meg. Nyilvános kinyilatkoztatást tett a személy, a saját arcával és magánszemélyi nevével, szóval még akár a polgári nevére is lehetne hivatkozni, de a kérdésekben ezt nem is tették meg.

Nem értem miért törlik innen mégis a kérdéseket.



2022. márc. 4. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi ez s videó. Talán azért, hogy ne csináljanak neki nézettséget, hisz az a legnagyobb elismerés és biztatás. A negatív reklám is reklám.
2022. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez nem a nézettségről szól ezen a ponton, az egész internet megutálta a tagot és várhatóan rendőrségi ügy lesz belőle.


Röviden az történt, hogy kikerült róla két videó (amiről bebizonyosodott, hogy valóban ő van rajta, utólag elismerte) miközben 1-1 apró madarat lekötözött és maszturbált rájuk. A videó végén elélvezett rájuk, majd végzett velük. Ez robbantotta ki a hatalmas botrányt, majd előkerültek más tanuk is, és olyan információk is, amik ugyancsak igaznak kezdenek tűnni, miszerint ugyanezt macskával és kutyával is elkövette.


Állatok szexuális bántalmazása, állatkínzás és állatok meggyilkolása a botrány alapja, ezt olvasni a neten

2022. márc. 4. 21:13
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Én még nem futottam bele, pedig fent vagyok a Tiktokon.
2022. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Senkinek sem szabadna ebbe belefutnia... Nagyon elborult világban élünk sajnos
2022. márc. 4. 21:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg is ölte őket a rohadék? 😟

Egyet láttam, ott nem láttam hogy a végén megölte volna, de így is elég volt hogy a gyökér rituális kivégzéséről fantáziáljak. Remélem hogy nagyon megüti a bokáját az összes lehetséges módon.

2022. márc. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért törlik, mert itt kuncsorognak a videókért az emberek az ilyen kérdések alatt. Vannak olyan betegek, akik be is linkelik.
2022. márc. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5

Sajnos igen, a videó forrása elmondta, hogy utána már nem hagyta életben őket, borzasztó

#6

Jogos erre nem is gondoltam, linkelgetni már abszolút nem kellene a videót, bár akkor meg elég lenne azokat a kommenteket törölni. Azt hiszem amúgyis tilos linket tenni hozzászólásban

2022. márc. 4. 22:34
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az nem vilagos hogy hogy kerültek ezek nyilvánosságra??
2022. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!