Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vannak értelmesebb, igényesebb...

Vannak értelmesebb, igényesebb kamionos youtuberek?

Figyelt kérdés

Kótai Zoltánt szoktam nézni, bár kicsit unalmas, de legalább nem káromkodik, és igyekszik a gondolkodni.

És nagyjából ennyi.


Nekem a ST22lacika egyáltalán nem jön be. A csávó egyfolytában nagyképűsködik, magyarázza a bizonyítványt, de nem látom, hogy bármivel is értelmesebb lenne, mint az átlag proletár, még az sem képes felfogni, hogy nem mindenkinek akar (és kényszerül rá) 15 órában dolgozzon.


Az az óvodás poénokat mondó szerényebb képességűeket mag hagyjuk is (Borsodi, Professzor).



2022. márc. 14. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

st22lacika nem volt mindig ilyen szerintem. Én teljesen körön kívüli vagyok, csak kíváncsiságból hívta fel a figyelmemet rá egy barátom. Lehet, „kollégáknak” már akkor is kétes értékű volt a mondókája, nekem tetszett. Lehet, elfogyott a mondanivaló, lehet elszállt magától. Nem tudom. Számomra már érdektelen.

Technikai része profi, az nem lett rosszabb.

2022. márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Private Sabina férje
2022. márc. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

stlacika egy idióta lett, már le is iratkoztam róla, idióta pénzcsiholó lett, ráadásul a semmire nagyképű, se saját kamionja, a fuvarokat is csak bérli, és arra veri a mellét hogy ezt érte el 15 év alatt úgy hogy 15 évig kamionba lakott 24/7, mert ő nem jött haza 1 évben max 2 hétre :D Hát ez aztán valami, öreg...


Kamionos youtuber meg ... magyarok közül én még 1 normálisat se láttam, de a kamionosok amúgy sem a társadalom felső szintjét képviselik, sokan még az átlagost sem. Mintha kb utcaseprű vlogolna, azon a szinten vannak. Van 1-2 aki csak a showt csinálja, pl a nők (külföldiből elég sok van), de ez a szakma a magányról és a végtelen nyugalomról szól, nem lehet ezt autentikus formában youtubera csinálni mert kótai szint lenne kb. Csak az még arra is lusta barom hogy megvágja a videóit.

2022. márc. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3#


Nekem úgy tűnik, Lacika burokban él, és ettől eléggé megzakkant. Régóta csak a kamionozás és a youtube celebkedés teszi ki az életét (néha hazajön, és feleségével csinálja a házukat).


Most már rendszeresen fikázza a nyugatot, miközben ott dolgozik, kiosztja a nézőit, nyivákol, h irigyek rá.

Miközben max. átlagos értelmi képességgel bír, az angolja és németje még mindig elég gyenge, és sztem a kutya nem irigy rá...csak amikor butaságokat beszél, néha korrigálják.


Ki a bánat irigyelni egy ilyen életet? Hiába keres a jutubbal is sokat, ehhez egy kamionban kell èlnie.

2022. márc. 16. 01:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4 ne legyenek téves elképzeléseid, a youtubeal lóphaszt nem keres, ezekkel a promo cuccokkal keres extra pénzt amit a hunlandnak csinál, prevostnak, bogos transnak, wszl, stb... de ezt ő is mondta amúgy hogy szivesen csinálná. Amúgy 15 évig kamionozni főleg ebben az életformában, az ember akarva-akaratlanul is meghülyül, főleg amilyen antiszociális életet élt ő, és már fogalma sincs a régi önmagáról :D


Azért a mostani kamionozás már rég nem olyan mint régen, amikor kimentél és tényleg senki sem szólt hozzád, és semmid nem volt, se internet, se tévé (azokat az 50 kilós vackokat ki hurcolta volna magával?), de még telefon se csak a városközponti postában. Azt én sem tudnám csinálni, bármilyen introvertált is vagyok, internet nélkül halál van :D De azért még így is bőven lehet evezni lefelé az mentális egészség és realitásérzék vizein. Ezt főleg az ilyen 30+ éve kamionozó embereknél lehet látni, hogy egyszerűen már nem képesek észrevenni mekkora böszme gyökér parasztok, lacika is nagyon efelé tendál, most már youtubeon is kommentbe ráförmed az emberekre akik nem értenek egyet vele pedig régen még nyugodt tudott maradni. Nem baj, én leiratkoztam róla már egy ideje, most már szarok rá, semmi érdekeset vagy hasznosat nem mutat számomra csak a pééééénz az meg ki a fszt érdekel, nekem az a lényeg hogy szeressem amit csinálok, majd aztán jöhet a pénz.

2022. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

"Ismeretlen" néven fut egy Youtube csatorna. Benjámin a srác neve. Fiatalkorához képest nagyon érett felfogása van. Ezenfelül ami szimpatikus benne, hogy bemutatja a munka nettó szopás részét. Plusz elmondja, hogy ő csak a pénz miatt csinálja és amúgy nem szereti a kamionozást (ez a sofőrök 99 százalékára igaz, mindenki rühelli ezt a munkát, de csak nagyon kevesen mondják ki).

Szóval egy őszinte, értelmes srác szerintem.

2022. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


nekem o a legszimpatikusabb, pont azert mert ugy lexar mindent, nem veszi komolyan a dolgokat, es barmikor ha kerdeztem tole mindig segitett. Persze erteni kell a szarkasztikus humort hozza :D

2022. márc. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!