Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Pet Shop Boys együttesből...

A Pet Shop Boys együttesből csak az énekes meleg, vagy a szintis csávó is?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a frontember évtizedek óta nyíltan vállalja hogy meleg, de a szintetizátoros másik tagról nem találok semmi infót hogy milyen beállítottságú, viszont jelzésértékűnek tűnik hogy nincs barátnője pedig világhíres.

2022. márc. 29. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a szinti csávó is meleg.
2022. márc. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak nem akarja kitenni a csajt az újságírók zaklatásának. Ha meleg lenne, ő is lazán felvállalná nyíltan.esetleg aszexuális, és totál nincs igénye rá hogy partnere legyen.. de komolyan ennyire érdekel egy 60+-os ember szexuális élete?
2022. márc. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Endura ***** válasza:
100%
Sohasem vallotta be,hogy meleg lenne,éppen ezért csak a szexpartnerei sejthetik róla,hogy milyen beállítottságú.Mivel azok hallgatnak vagy nem léteznek ez a kérdés róla egyenlőre vagy őrökre megválaszolatlan marad.Mivel ő nem mondta el,bármit is feltételezni róla csak pletyka lenne.
2022. márc. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Endura ***** válasza:
100%
Amikor én kamasz voltam (pár száz éve) ő még egy nagyon jóképű fickó volt és kettejük közül ő jött be nekem szexuális hovatartozásának a tudta nélkül.Mindig a háttérben volt,mosolyogni nem láttam,szomorú vagy komoly arcot vágott....szóval ez nekem nagyon bejött.A másik,akiről meg tudtam,hogy meleg egyáltalán nem jött be,viszont a hangját imádtam.Hát ilyen egy meleg természet.
2022. márc. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Endura ***** válasza:
100%
3-as vagyok:feltételezni helyett kijelenteni
2022. márc. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Chrisnek a 90-es évek elején volt egy férfivel egy párkapcsolata, állítólag együtt is éltek. Az a férfi 1994-ben meghalt.

Egyébként még szintén a 90-es évek elején egyszer azt nyilatkozta, hogy nagyon alacsony a libidója, az énekes (Neil) pedig azt mondta, hogy neki nagyon magas. Én el tudom képzelni, hogy (félig-meddig?) aszexuális.

2022. jún. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!