Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dzsúdló hogy lehet ilyen...

Dzsúdló hogy lehet ilyen tökéletes és hot?

Figyelt kérdés
Annyira szeretem, akármit csinál, mond egyszerűen minden jó ráadásul nagyon szuper zenéi vannak. Hogy létezik ilyen??? ❤️❤️❤️❤️❤️

2022. ápr. 15. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Úgy, hogy te rajongsz érte, ennyi a titok.
2022. ápr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem kérdés, hanem egy ömlengés. Vannak erre megfelelő rajongói oldalak és fórumok, de nem ez.
2022. ápr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Megnéztem már ki ez,mert fingom nem volt,de te mindig itt nyáladzol. Hát,egy újabb hópihe effektusos fiatal cigánygyerek. Nem lepődtem meg.
2022. ápr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan mint a többi ilyen fiatal, magyar rapper gyerek. Nem is értem, hogy különböztetitek meg őket.
2022. ápr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Van közös haverunk és én úgy tudom az idősebb 30 körüli csajokra bukik. Úgyhogy ha kis porbafingo 16 éves vagy esélyed nincs.
2022. ápr. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Rákerestem, nekem nem az esetem a pasi, de megértelek, tizenévesen én is rajongtam sok előadóért.
2022. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 NTBS ***** válasza:
Azért, mert rajongsz érte.
2022. szept. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
Hogy lenne "töketes" mikor még egy nyomorék nevet sem tudott kitalálni magának? Jude Law nevét lopta el fonetikusan átírva, a jelenleg a legízléstelenebb a kis sz@rrágó trapperek között, pedig van nekünk BSWnk,DR BRS (béresenk ejtve), Nemazalányunk(sőt Nemazasrácunk is), Betonunk,T.Dannynk, KKevinünk, G.w.M (dzsívíemnek ejtev dzsí dábjú em helyett),Speakunk, de mindközül a leghitványabb a Dzsúdló.
2022. szept. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#4 ezt a csávót ne nevezzük már rappernek ha ahhoz egyátalán semmi köze légyszi…
2023. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!