Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Azok a színészek / színésznők...

Azok a színészek / színésznők akik egyszerű családból jöttek kapcsolatok nélkül, egyszerű szülőkkel, és így futottak be, eleinte gyerekszínészként honnan tudták hol, és mikor van válogatás?

Figyelt kérdés
Csomó sztárnak olvasni az önéletrajzában h 6 évesen már szerepelt. Na de honnan tudta hol kell lennie castingon?

2022. ápr. 19. 19:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Hogy volt esélye a protekciósokkal szemben?
2022. ápr. 19. 19:11
 2/8 anonim válasza:
100%

mi újságokban szerepeltünk. egyszerű karácsonyi képeinket küldte be anyánk.

újságokban voltak hírdetve kisebb reklám szereplések meg színházi szerepek.

mára biztos h az interneten találsz.


én felnőtt fejjel ha a gyerekemet akarom ilyen irányba terelni akkor:

beírom h országszerte hol vannak színházi, színészi képzési iskolák. lehetnek ezek általános, közép vagy felnőtt. aztán ezek hivatalos honlapjaikat böngészem. ott vannak pályázatok, versenyek.


A rajzversenyeket így tudom meg, mert az iskola túl kevés versenyt keres és közöl.

volt h a rajztanár a pénzösszeget megtartotta amit megnyert a kislányom. Azóta én magam nézek utanna s küldöm el a rajzokat.


Szóval másra sohase bízz semmit sem.

2022. ápr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
71%

tehetség kell s nem protekció.

ha esetleg nem sikerűl nem szabad keserűen panaszkodni. tehát nem szabad azt mondani h jaj a gyerekem azért nem vált be, mert akit felvettek annak voltak protekciói.

nagyon megjegyzik az ilyeneket.

a bukást is nagy mosollyal kell fogadni. mond azt h jaj lesz másik szerep.


minket akkor fogadtak el amikor már leszartam az egészet.

melót is már úgy szerzek h az interjún beadom h vannak más lehetőségeim is, majd még gondolkozok stb.

2022. ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, olvastam az önéletrajzukban h reklám szerepekkel kezdték, aztán egy egy sorozatban epizód szerepekkel, vagy filmekben egy egy kis részlettel .( És itt kezdtem el gondolkodni, abból kiindulva h Magyarországon nem hirdetik ha sorozat vagy film casting van általában) , hogy akkor gondoltam külföldön sem írjak ki
2022. ápr. 19. 19:36
 5/8 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, h esetleg külföldön az átlag ember számára is hirdetve van, és egy komolyabb sorozat v film castingra is ugyanúgy elmehet egy átlag ember
2022. ápr. 19. 19:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én színjátszó suliba jártam, onnan vittek castingokra, meg jöttek hozzánk is a suliba.

Ma már ügynökségeken keresztül. Lehet gyerekeket is regisztrálni, de a nagyobb szerepeket meg szoktak hirdetni.

2022. ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 nagyobb szerep alatt sorozatot, filmet értesz? Hirdetés alatt pedig internetre való nyilvános kirakást?
2022. ápr. 20. 17:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, az ügynökségek hirdetik meg.
2022. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!