Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lehet egy eleinte izgulós,...

Lehet egy eleinte izgulós, esetleg izzadós, lámpalázas, kamerák előtt mosolygó kislányból tehetséges színésznő felnőtt korára?

Figyelt kérdés
Mielőtt félreértés történne, nem rólam van szó. Olvastam egy csomó manapságra befutott sztár életrajzát, h eleinte reklámokban szerepeltek, majd sorozat szerepek, aztán jöttek a filmek és sorozatok. Voltam forgatáson, láttam mekkora kamerákkal veszik a jeleneteket, mekkora figyelmet fordítanak mindenre. Milyen közelről veszik az embert... Nem tudom elképzelni, hogy egy kisgyermek, stressz és minden szívbaj nélkül, tökéletesen eljátsza a szerepét. Tehát nyilván vannak olyanok is, akik tehetségtelenek eleinte, aztán megszokják a környezetet, olyan általános suliba és gimibe járnak ( színművész) ahonnan megedzodnek, és felnőtt korukra jól játszanak? Vagy erre születni kell? Hogy gyerekkorától perfektül menjen neki?

2022. ápr. 20. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez változó
2023. aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!