Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Feltűnt másnak is, hogy egy...

Feltűnt másnak is, hogy egy napon halt meg M. Richárd és Berki Krisztián?

Figyelt kérdés
Ez olyan fura véletlen. Mindkettő a maga nemében hírhedt volt: egy gázoló és egy büntetőfékező, aki akár szintén balesetet idézhetett volna elő halálos áldozattal.

2022. máj. 6. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Meg még vagy ezer másik ember világszerte, akik között volt más celeb, vagy büntetett előéletű is.

Ha ez a válasz nem felel meg, akkor Soros, vagy a gyíkemberek összeesküvésének estek áldozatul.

2022. máj. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az se kizárt, hogy Soros keze van a dologban 😏
2022. máj. 6. 10:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést én akartam kiírni! 🤣

Amikor Berki haláláról olvastam, elsőre M. Richárdra gondoltam, mert azt tudtam, hogy neki valami komoly baja van, tehát várható volt. Aztán rájöttem, hogy Berki halt meg. Görgetek tovább és bumm: "Meghalt M. Richárd".

Valahogy ez a két ember a fejemben összeforrt. Úgy tudom haverok is voltak, legalábbis ismerték egymást.

Mondjam azt, hogy a karma?

2022. máj. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a Sor(o)s...
2022. máj. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy véletlen, mert jó barátok voltak. Lehet, hogy megrázta a halála és ezért és egyéb problémái hatására túladagolta magát, vagy öngyilkos lett.
2022. máj. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy napon? Az már tegnap volt nem? Ez emg ma.
2022. máj. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ismerték egymást. Volt közös képük is (autó mellett pózoltak), azt hiszem Berki tette fel, és odaírta, hogy megtiszteltetés, hogy ismeri.


#3

Ugyanígy voltam, csak fordítva.

Éjszaka láttam a hírt, hogy M Ricsi meghalt, rögtön Berkire gondoltam, hogy vajon mit szól hozzá, hiszen nagy haverok voltak.

2022. máj. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha éppen a gyereke tényleg nála volt, pont nem akarhatta megölni magát. Vagy ki tudja?!

Szerintem ez a tömegnövelőszertől szívmegállás hihetőbb.

Persze lehet tényleg, hogy csak fedősztori.

2022. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is azt hiszem, hogy itt a szerek miatt történt.
2022. máj. 7. 22:12
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem úgy tűnt, mint aki annyira utálja az életét, hogy az öngyilkosság szélére került... De persze az életben a látszat sokszor csal. Lehet, hogy pszichés baja volt, ezért veszekedtek a feleségével, és bedrogozott miután elaludt a gyereke. Úgysem derül ki az igazság. Mondjuk a hírekben az volt, hogy a rendőrség eljárást indított, vagy valami ilyesmit "tiltott szer" birtoklásáért. Vagy rosszul emlékszem, de volt valami ilyen...
2022. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!