Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Most Berki Krisztián halálával kapcsolatban kerültem szembe vele, de más, megosztó hírességnél is ugyan ez a helyzet. Meghalt, és facebook-on, más közösségi oldalakon is azt látom a kommentszekcióban, hogy az emberek örülnek neki. Hogy lehet örülni egy ember halálának? Oké, hogy nem kedvelték, de könyörgöm egy apáról, egy férjről van szó. A családja most borzalmas időszakon fog átmenni, hogy lehet ennek örülni, hogy lehet nevetni ezen? Nap mint nap csalódok az emberiségben...

2022. máj. 6. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Egy szélhámosról van szó, örülök hogy többet nem kell róla hallanom.
2022. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Én inkább akkor csalódok az emberiségben, mikor az ilyen Berki-féléket védik, meg rajonganak értük. Meg mikor meghal valami hasonló celeb, és mindenki álszent módon picsog, hogy jaj, milyen szörnyű, mennyire megrázta őket, micsoda veszteség.

Mondjuk, nem jutna eszembe nyilvánosan örvendezni a halála miatt, már csak kegyeleti okból sem, igazából nem is örülök, de nem is fog hiányozni. A véleményem viszont az, hogyha nem lennének a gyerekei, nem lenne kár érte. Ha valakit sajnálni kell, akkor a gyerekeit sajnálom.

2022. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Egy olyan emberről van szó, aki másoknak csak szenvedést okozott és nem volt képes az együttérzésre egyáltalán…


Nem kár érte.


Nem azt mondom, hogy ki kellett volna végezni, mert nem gondolom így… Én nem támogatom a halálbüntetést sem.


Viszont ha meghalnak az ilyen mocskok maguktól, az nem baj.

2022. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én sem védem őt, és én sem kedvelem őt. De a halálának örülni, illetve röhögni rajta, az már nagyon durva szerintem.
2022. máj. 6. 13:37
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

#4.


Talán az jobb lett volna, hogyha tovább él és még több embernek ártott volna?

2022. máj. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Igaz jobban örülnék, ha a felelősebb politikusok és a háborúért felelősök döglöttek volna meg, akik több embernek okoztak kárt, de egy ilyen patkány elhullása is több mint a semmi.
2022. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5 Édes istenem tényleg ennyire idióta vagy?

Az nem opció, hogy simán csendben maradunk? Inkább örülünk egy ember halálának, hát csak gratulálni tudok.

2022. máj. 6. 14:07
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Szörnyű dolog a halál, olyan embernek, aki életének volt értelme.
2022. máj. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanez fog menni Schobertnél is. Aki életében megosztó, halálában is az lesz.
2022. máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
2022. máj. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!