Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy meghalt Berki Krisztián?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok a tragédiáról, hogy Berki Krisztián 41 éves korában, mai nap elhunyt?


Én, annak ellenére, hogy sok butaságot csinált, megsirattam a halálát. Magam sem vagyok tisztában vele, hogy miért, viszont engem elég mélyen érintett a távozása.


Ti mit gondoltok?



2022. máj. 6. 16:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Nyugodjon békében!
2022. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
Nyugodjon bekeben, de oszinten szolva nem lett tole kevesebb a vilag. Halottrol jot vagy semmit, ugyhogy maradjunk ennyiben.
2022. máj. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
75%

Megsiratni hogy lehet valakit akit csak a médiában látunk ?

Nem kedveltem, de mélyen sajnálom, hogy meghalt. RIP.

2022. máj. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

3;

Sok unalmas órámat változtatta tartalmassá a műsorban való szereplésével stb. Magam sem tudom pontosan, hogy miért hatott rám ennyire a halála, viszont rendkívül sajnálom.

2022. máj. 6. 16:39
 5/32 LeonScottKennedy ***** válasza:
86%
20-al megnövekedett Magyarország átlag IQ-ja. Nem tudom, én nem értek egyet ezzel a "halottról csak jót vagy semmit" ideológiával. Ha valaki egy vadparaszt volt, azt a tényt nem fogja a halála semmissé tenni. Hitler halálán sem sajnálkoztunk, és habár igaz, hogy ugyan Berki nem ölt meg senkit (tudtunkkal), a kultúrára és a józan észre ugyanolyan romboló hatású volt, csak kisebb hatáskörben. Megsiratni ugyan nem fogom, mivel nem vesztettünk semmit vele, de nyugodjon békében.
2022. máj. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
99%
A tornász végre visszakapja a nevét, ahogy a másiké szépen kikopik a köztudatból. Win-win.
2022. máj. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
89%
Nem gondolok semmit. Semleges számomra a halálhíre.
2022. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
86%
Hat meglepodtem,maradjunk annyiban. Egy kicsit talan sokkolt is. Kifejezetten irritalt a szemelyisege,de azert na. Durva. Viszont a 2 kislanyat sajnalom ugy igazan.
2022. máj. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is meglepődtem.

Egyáltalán nem kedveltem a figurát, de nem készültem fel arra, hogy meghalna

2022. máj. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
24%
kar h nem elobb
2022. máj. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!