Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem egyértelmű,...

Csak szerintem egyértelmű, hogy ebben a Tiktok videóban nem Berki Krisztián és M Richárd szerepel?

Figyelt kérdés

Közzétettek egy videót "róluk", kiskamasz és fiatal felnőtt korukból, de szerintem a vak is látja, hogy ezek nem ők.

1. Az első kép nekem nagyon modernnek tűnik (nem a minősége miatt) ráadásul egyik gyerek sem hasonlít egyikükre sem.

2. A második képen sem hasonlítanak önmagukra, ráadásul M Richárd mellkasán nem olyan tetoválás van (forrás: a facebook képei), mint a képen szereplő fiatalemberén.


Linkelem a videót, az első lesz az:

tiktok.com/@felixzoltan?referer_url=https%3A%2F%2Fripost.hu%2F&referer_video_id=7094633200546319622&refer=embed


Mi értelme van más emberek képeit ellopni és azt hazudni, hogy ők voltak Berki meg Ricsi?


2022. máj. 8. 14:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A hype kihasználása. Most ez a trend, erről beszélnek az emberek, ebből lehet nézettséget, követőket és pénzt szerezni. Ha halott emberekből, akkor halottakból. Ugyanezt csinálták a mostani ukrán háború első napjaiban, hogy kamu légiriadó szirénákra rohangáltak össze-vissza a szobákban és eljátszották hogy pakolják a bőröndöket, kétségbe vannak esve, és a sok ember otthon a szó szerint semmire, színjátékra fizetett rengeteg támogatást abban a hitben, hogy a bajba jutottnak majd ez segít.
2022. máj. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!