Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most, hogy visszatért Varga...

Most, hogy visszatért Varga Irén csatornája lesznek új videók?

Figyelt kérdés

Folytatódik az Irénke élete és lesznek új számok?

Szerintetek miért tűnt el? A videóin 6millió+ megtekintések vannak. Most néztem, a tévés celebek is max a felét érik el ennek. Akkor hogyhogy ennyire alul van reprezentálva?

Sokkal sikeresebb, mint a sima, média által gyártott celebek.



2022. máj. 13. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért tűnt el, mert viták vannak az őt régebben "menedzselő" csapat és az új stáb közt, mivel ismét lecserélődtek az emberek. Gondolom új szerződést kellett kötni a régebbi videók miatt, amit nem birtokolnak, ezért is voltak jó darabig eltűntetve. Ugyebár most a csapat új, de a réginek járna a pénz az ő videóikért, emiatt egyébként egész biztosan sokat kell bíróságra is járniuk, amíg sikerül egyezséget kötni, hogy kinek mennyi pénz jár a megtekintésekből. Hogy folytatódik-e ez az egész, nem lehet tudni. Ugye máris kiesett 5 hónap, az emberek egyre inkább elfelejtik, találnak mást, akin lehet szórakozni. Persze ez nem azt jelenti, hogyha visszatér nem robbanhat be újra, csak idő kell hozzá. Egyenként a régi csapat is azért mondott le Irénkéről, mert rengeteg kritikát kaptak

- kihasználják, nevetség tárgyává teszik, stb - ami valamilyen szinten igaz is volt, de én még mindig azon az állásponton vagyok, hogy ez Irénnek volt a legjövedelmezőbb, hiszen ő egyedül semmit nem tudott volna kezdeni (youtube csatornát kezelni, stb), és nem kevés fizetést kapott, ha megfigyelitek mennyi mindenre költött (tetkó, új fogsor, rengeteg kellék a házban, ruhák). De már ezt a témát én is unom, és nem is akarok meggyőzni senkit, de véleményem szerint Irén nem volt kihasználva, ő tisztában volt mit miért tesz és mennyi fér bele.

2022. máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Szomorú, hogy sok ember képes szórakozni az elmebetegeken. De az is, hogy egy elmebeteg szabadon "szórakoztathat" miközben vmi zárt intézményben lenne a helye. Tehetséges színészek meg munkanélküliek. Ilyen hülye, kifordított világ lett.
2022. máj. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
En meg mindig kivancsi lennek, hogy kik voltak Irenke mogott. Ennyi ido utan is titok?
2022. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
#3 Az arcukat egyszer sem merték felvállalni a "menedzserek". Mindig ügyeltek rá, hogy még véletlenül se kerüljenek bele egyetlen videóban. Tulajdonképpen olyan ez, mint a prosti meg a stricije, csak itt Irénke nem a testét árulta, hanem az "eszét"...
2022. jún. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!