Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Zsebibaba hogyan lett híres?

Zsebibaba hogyan lett híres?

Figyelt kérdés
Mit csinált, hogy ennyire felkapták?

2022. máj. 23. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

15 éves korától fogva erotikus tartalmú (igénytelen) képeket terjeszt magáról az interneten. Erre még sokan vevők, így felkapták.


Nem egyedi eset ez. Magyarországon minden generációban volt volt eddig olyan tizenéves lány, aki ezt csinálta a közösségi médiában, és így nagy hírnévre tett szert. Neveket inkább nem mondok..

2022. máj. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Én úgy emlékszem A. A. Milne "Micimackó" című gyerekeknek írt könyvében szerepelt, az tette híressé.
2022. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Én olvastam is, kötelező volt alsóban. Nagyon jó könyv.
2022. máj. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha bárki esetleg nem lenne tisztában a tényekkel, a kérdező nem a Micimackóban szereplő Zsebibabáról beszél, hanem a jelenleg 17 éves, polgári nevén Zsebeházi Andrea, "művésznevén" Zsebibabáról.
2022. máj. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%

#4


Biztosan tisztában vannak vele. Nincs olyan fiatal, aki ne hallott volna róla.

2022. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
De nem ő az egyedüli aki ilyen képeket terjeszt magáról. Szerintem több ilyen fiatal lány van aki ezt csinálja.
nov. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!