Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Luna megbocsát Azahriah -nak?

Figyelt kérdés

Elég hosszú insta sztorit rakott ki ezzel kapcsolatban, nagyon próbálja menteni ezt a kapcsolatot…


Mit gondoltok erről?


Állítólag a Redditen már hetekkel a videó kikerülése óta is írtak arról, hogy Azahriah felszedi a rajongóit. Ha ez igaz, akkor nem csak egy lánnyal csalta meg Lunát…


UI: Aki azt akarja írni, hogy nem tudja kik ezek, vagy hogy miért foglalkozom velük, annak csak jelezném hogy EZ A BULVÁR KATEGÓRA!


A válaszokat előre is köszi!



2022. máj. 26. 10:38
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Itt vannak az insta sztorik:



[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2022. máj. 26. 10:41
 2/22 A kérdező kommentje:

Ezt meg eredetileg TikTokra töltötte fel, a megcsalásról beszél:


[link]

2022. máj. 26. 10:42
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Az a véleményem, az ilyen nőnek nincsen tartása, függetlenül attól, hogy ki a hibás a megcsalásért. Lehet hogy csak azt nézi, hogy híres palija legyen, meg hogy fennmaradjon a celeb létben. Celebségért bármit!
2022. máj. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
10%
Szíve joga megbocsátani, ha ezt látja jónak nyugodtan. Ahogy ő is írta, ha újra bekövetkezne akkor annyi, de egy új esélyt ad a kapcsolatuknak és egyet is értek vele.
2022. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

Ilyen szinten még nem lett megalázva szerintem senki a magyar médiában, az ország lábtörlője ez a nő és MINDEN párja megcsalta…


Aztán nem elég, hogy Azahriah megalázta, de még magát is alázza tovább azzal hogy szinte még Ő könyörög azért, hogy együtt maradjanak és még Azahriaht mosdatja.


Nagyon gáz ez a nő.



Szerintem 2 oka lehet a dolognak… Vagy tényleg szerelmes és nincs semmi tartása, önbecsülése… Vagy csak simán a pénzre hajt.


Szerintem nem a pénzre hajt.

2022. máj. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

5.


Dehogy, azért szerepelt ilyen gagyi műsorokban, mert nem a pénzre hajt.

Való igaz, ennek a nőnek semmi tartása és gerince nincs.

Annyi mentsége van, hogy ez kb az osszesre jellemző a médiában.

Várkonyi Andi, Hódi Pamela stb

2022. máj. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%

Két kérdésem van..


ki az a "luna"?

és ki az a "ahazria"?

2022. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

#6.


Igazad van.


Én sem zárom ki, hogy a pénzéhség is benne van… De amikor külföldön élő barátjával volt távkapcsolatban, akkor az azért nem akart Magyarországra jönni, mert félt hogy nem lesz pénze Magyaroszágon, nem talál munkát, stb.


Erre Luna azt mondta, hogy majd megoldják.

Aztán mivel nem jött, szakítottak.


Meg VV Somának és Pumped Gabónak os adott második esélyt, amikor megcsalták. Csak akkor hagyta el Őket, amikor már 8-9 csajjal csalták rendszeresen… Bár ebben Azahriah lehet a rekorder, mert minden koncert után megdugott valakit hónapokig…


Szóval szerintem lehet, hogy tényleg ennyire kötődik érzelmileg ezekhez a suttyókhoz, meg valami mélyen gyökeredző pszichés problémája lehet, amiért azt gondolja hogy normális ahogy a párjai kezelték/kezelik.

2022. máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán van véleményem nincs róla.


Én mikor megtudtam, hogy Paul-nak barátnője van azt, hittem, hogy egy átlagos, hétköznapi lány. Erre utánanéztem annak, hogy ki ez a Luna... Nem rokonszenvezek vele, mert szerintem az a csaj sem normális.


Az, hogy megbocsát, lehet marketing fogás is, mert a média vevő a celebek szerelmi ügyeire.


Az én szememben ennek semmiféle jelentősége nincs. Paul ugyanolyan hiteltelen, képmutató ember marad a szememben, aki mások felett ítélkezett, noha sem jobb másoknál.

2022. máj. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Azaria ( bocs de nem tudom hogy írják) szolnokon láttam elsőnek fellépni, mit esznek rajta az emberek? Egy nyeszlett kamasz aki látszik nem tiszteli a nőket. Mi volt a toi toinál történt szex? Utána meg hisztizik, hogy kirakták nyílvánosan? Nem kell dugni mindenki előtt.


Ha tartása lenne a Luna ott hagyná ezerszer jobb férfit is találhatna.

2022. máj. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!