Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson mit gondolt...

Michael Jackson mit gondolt Elvis Presleyről? Szerette a zenéjét?

Figyelt kérdés
Tisztelte vagy lenézte?

2022. máj. 26. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lenézte pl. eszerint: [link] "Michael Jackson: „Elvis NEM a király” – a sztár Dühöngött Presley-n a feltárt jegyzetekben"
2022. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
Én sose értettem, mitől vannak olyan nagyra Elvistől, szerintem egy tök átlagos énekes volt, átlagos hanggal és mozgással, de lehet, hogy a generációs különbség mondatja ezt velem. Ettől függetlenül kizártnak tartom, hogy MJ lenézte volna, egyrészt a lánya volt a felesége egy ideig, másrészt ő nagyon alázatos és tisztelettudó volt, egyedül Prince volt az, akivel kicsit hűvösebb volt a viszony, de alapvetően mindenkiről tisztelettudóan beszélt.
2022. máj. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A fiatalabb kori énje szerintem sem nagy szám, de ha jobban belehallgatsz a 70es évekbeli számaiba, vagy a 68-as visszatérésbe ott azért érződik, hogy miért volt ő a "király" vagy pl a 1973-as hawaii koncert.
2022. máj. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!