Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lányok! Szerintetek ki a jobb...

Lányok! Szerintetek ki a jobb pasi? Dancsó Péter vagy Radics Peti?

Figyelt kérdés

2022. máj. 28. 20:21
A kérdező szavazást indított:
Radics Peti
Dancsó Péter
41 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Kulcsszónak Radics Peti helyett Radics Gigit rakott a rendszer. GYK ülj le, egyes!
2022. máj. 28. 20:22
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

Számomra csak is Dancsó ! *-*

Hosszú hajú rocker pasik mint Radics nem igazán jönnek be..

2022. máj. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom, hogy kik ők.
2022. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Radics egy igénytelen, elhízott kocka. Dancsó az ellentéte, rendszeresen edz, foglalkozik a külsejével, megjelenésével, és mellé még jóképű is. Na vajon melyik a jobb pasi? Nagyon nehéz dönteni.
2022. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
60%

Kedves #4es, gratulálok ha te ezen feltételek alapján választasz magadnak párt. :)

Szerintem egy párkapcsolatban a belső értékek fontosabbak, mint a külső, egyébként Radics Peti egy igazán humoros, romantikus és családcentrikus ember, nem úgy tűnik, mint akinek vannak káros szedvedélyei, szerintem egy nő nem is vágyhatna jobb férjre. ^^

2022. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%

"Szerintetek ki a jobb pasi?" Ez volt a kérdés, nem az hogy "Szerintetek kinek vannak értékesebb belső tulajdonságai?" Én ezalatt azt értem, ki néz ki jobban. És arra is válaszoltam, hogy ki néz ki jobban. (Elvonatkoztatva minden mástól.) Mit csináltam rosszul? Ja hogy 2022-ben vagyunk és ha valakit kövérnek gondolok, aki mellesleg tényleg kövér, akkor én vagyok a gonosz?

"Radics Peti egy igazán humoros, romantikus és családcentrikus ember, nem úgy tűnik, mint akinek vannak káros szedvedélyei" Engem ez nem érdekel, miért érdekelne? Külsőre nekem ha valaki nem az esetem, akkor ezek egyike sem érdekel. Meg ezt minek írod egyáltalán, ha a kérdés egyáltalán nem vonatkozik erre?

2022. jún. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Radics Peti nem egy nő? Azt hiszem énekesnő.
2022. jún. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Cat Pirate 348 válasza:
91%
Radics Peti
2022. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Érdekes izlésed van.


Megtudtad, hogy szingli és már tapadnál is rá, lol

2022. júl. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Radics Peti. Egyértelmű
2023. aug. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!