Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bódi Sylvinek van egyáltalán...

Bódi Sylvinek van egyáltalán kapcsolata férfiakkal?

Figyelt kérdés

Nem férjezett és eddig nem írtak arról, hogy tartós kapcsolatban élne. Egyszer pletykálták, hogy összejött volna Dudás Miklós kajakozóval.


Egyáltalán keresi a férfiak társaságát?



2022. jún. 3. 09:35
 1/6 anonim válasza:
47%
Igen. Én láttam már pasival. Ismerem. 18 l
2022. jún. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Kinek kellene már? Ahogy most kinez? Kb 10 eve nem volt mar senkije, csak elő akarja adni hogy titokban tartja
2022. jún. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem meg most is szep
2022. jún. 17. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem mindenki pakolja ki a magánéletét és jól van ez így. Ha meg erről nyilatkozna, mindenki azért szidná, hogy miért beszél róla, senkit nem érdekel.
2022. jún. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Minek? Engem amúgy sem tüntettek fel soha pozitívan. (….) Voltak értékes kapcsolataim, szerelmeim 40 év alatt, de a betegségem után nem kürtöltem világgá ezeket, és nem is fogom. Ha van is most kapcsolatom, azt csak én tudom. És én leszek majd az a híresség, aki titokban fog gyermeket szülni” – jelentette ki.


Ezt nyilatkozta, szerintem ez korrekt így. Bárcsak a többi celeb is így tenné és nem a magánéletével haknizna állandóan.

2022. jún. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A celeb attól celeb, hogy kirakja az életét az ablakba. Ha nincs kirakva semmi, azt jelenti, nincs mit kiraknia.


Ne legyünk már naivak. Nem művész vagy tudós ő, hanem egy szaros celeb, egy magamutogató. Biztosan féltve őrzi a magánéletét...

2023. aug. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!