Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Maria Valvarde spanyol szinėsz...

Maria Valvarde spanyol szinėsznö (felhök fölött 3 mėterrel föleg a legismertebb). 1-10Skàlàn menyire szėp? Nekem önbizalmat ad hogy ö nem àllt be a plasztik cicàk közė hanem nagy puklis orral is szėp az arckaraktere. Szerintetek is szėp?

Figyelt kérdés

#Mariavalvarde #Felhökfölött3mėterrel
2022. jún. 3. 10:50
 1/4 A kérdező kommentje:

Mindig nagyon termėszetes, a sminkje a ruhàja nem tulzò mikor megjelenik mėgis elegàns, szerintem szėp arca van ahoz kėpest hogy ferde az orrnyerge ės elėg puklis is oldal profilbòl mėgis ad neki egy ėrdekes karaktert.

mücicije sincs mint sok màs szinėsznōnek akit kikupàlnak hogy eladhatò versenykėpes legyen. Spanyolorszàgban több a termėszetes szinėsznö ahogy ėszre veszem :)

2022. jún. 3. 10:52
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A spanyol nők amúgy is nagyon vadítóan szépek, Maria különösen. Minden nőnek követnie kéne őt, sok pénzt megsprólnának plasztika helyett.
2022. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nagyon gáz hogy már azt se tudja hogy tekerje ki magát hogy legyen valami formàja
2022. szept. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bocs nem ide akartam írni
2022. szept. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!