Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem hízott meg az...

Csak szerintem hízott meg az utóbbi időben Cseh Katalin?

Figyelt kérdés

Mióta megválasztották EU-s képviselőnek egyre csak hízik.

Anno olyan jól nézett ki, pl. abban a híres zöld ruhájában az EU-s valasztások napján, de azóta egyre kövérebbnek tűnik. Az esküvőjén is előnytelen volt a ruhája, főleg mert annyira mélyen dekoltált volt... Az utóbb EP-s megjelenései se csodásak. Szörnyen szabottak a kosztümjei, és sokkal jobban nézne ki világosabb hajjal, világosabb szem-sminkekkel...


Szerintem Katalin tényleg jó fej ember, jó politikus (ezt nem ideológiailag értem, hanem úgy általában) nem akarom őt lehúzni, de a kicsit össze szedhetné magát.



2022. jún. 4. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem tudnád, kismama.
2022. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
#1: Erről csak te tudsz. (Szerintem, Donáth Annával kevered.) :)
2022. jún. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Uh, szerintem is. Tudtommal Donáth Anna a terhes, de örülök, ha közben esetleg Katalin is bekapta a legyet...

Bár erre kicsi az esély, most vállt ugyanis a párt alelnökévé. Biztos sok a tennivalója, de jó lenne, ha nem hagyná el magát jobban.

2022. jún. 5. 01:25
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem is hízott, de szerintem kifejezetten jól áll neki. Csinosabb így, ez még nem túl sok szerintem. 33/F
2022. jún. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Picit teltebb lett, de mind1, mert nekem még vékonyan se kellene ő
2022. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Sunyi tekintetű, hazug alak.
2022. júl. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!