Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Sajnáljátok Berki Krisztiánt,...

Sajnáljátok Berki Krisztiánt, hogy meghalt?

Figyelt kérdés

Én igazság szerint kissé sajnálom. Már csak azért is mert attól még, hogy egy köcsög volt csak nem örülök egy ember halálának illetve azért voltak jó pillanatai is. Barátnőm viszont azt mondta, hogy őt nem hatja meg inkább a gyerekeit meg a feleségét sajnálja. Berkire és M Richardra azt mondta, hogy volt bennük Roma vérvonal.

Egyébként Berki ha sok dologban nem is, de abban pl becsületes volt, hogy naturál testépítő volt.

Nem értem, hogy egy kis adósság miatt egy ilyen pénzel teli influencer minek kötötte fel magát.



2022. jún. 5. 22:08
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
78 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Felkötötte magát? Nem zárták azt ki? Főleg hogy a tersszon fekve talált rá a lánya, nem lógva.
2022. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem szeretem a celebeket, így őt sem kedveltem. Nem kerestem róla soha cikkeket, csak a hírportálok alsó fertályán elém gördülő címekig jutottam, amit ugye lehetetlen kikerülni. A halála teljesen hidegen hagy. Az utóbbi 1 hónapban sokkal inkább megrázott Haumann Péter, Fred Ward, és Andy Fletcher halála (főleg az utóbbié, mert ő még kvázi fiatal volt).
2022. jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%

Felkototte magat?? Ez nekem uj.


Szinte biztos, h nem volt natural testepito...

Mindketten toltak ezt-azt. Szteroidok + kokain meg isten tudja miket meg.

Szamomra kozombos, nem orulok a halalanak, de nem is zokogtam.


Viszont megdobbentem, mert csak egy evvel volt fiatalabb nalam.

2022. jún. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább csak a családját sajnálom. Úgy tűnik nagyon szerették, megviselte őket az elvesztése.
2022. jún. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
7%
A csaladjat ne sajnald,sokat orokoltek.
2022. jún. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%

Természetesen sajnálom. Halálának híre sokkolt, jobban, mint eddig bárkié. Egy erőtől duzzadó, tevékeny (sport)embert leírhatatlan érzés halottá nyilvánítva látni.


Krisztián egyáltalán nem volt rossz ember magánemberként, a média köreiben való tevékenységére viszont egy nagyon nem megfelelő szerepet választott, nagy részben ez juttatta őt ide. Az a fajta meghasonlottság, amit egy ilyen, szerepbe kényszerült médiaszereplő elvállal, megnyomorítja a pszichét és a mentálhigiéniát.


Rettenetesen sajnálom azt a rossz döntését, hogy egy pozitív, értékeket képviselő "szuperhős" mellett fel akarta venni, — és fel is vett — egy polgárpukkasztó, "ki ha én nem" mentalitást képviselő bunkó szerepkörét is, ami miatt országunk százezrei gyűlölték meg őt, mert nem láttak át a szitán.


Rettenetesen sajnálom Krisztián halálát, mind ereje miatt sokkolt a halálhír, mind pedig az általa elhozott tanulság miatt, mely szerint "Addig jár a korsó a kútra, amég el nem törik." Krisztián túl sok időt töltött el negatív szerepet játszva, és még azelőtt elvesztette az életét, hogy tisztázhatta volna nevét, és pozitív ügyek mellé állhatott volna.


...


Krisztiánban nem volt roma vérvonal sem közel, sem távol.


Testépítés terén pont hogy nem volt "becsületes", hiszen elképesztő edzettsége mellett szteroidokat is használt, ezt nem is tagadta.


Anyagi jellegű adósságoknak nem volt köze a halálához, neki erkölcsileg, lelkileg voltak nagyon súlyos tartozásai önmaga -és mások felé, amelyekkel nem tudott elszámolni, nem tudott napi rendre térni felettük. Nem kötötte fel magát, a szíve állt meg tragikus hirtelenséggel, amelyhez lelkiállapotának, szteroidoknak -és teljesítményfokozóknak, illetve kábítószerek együttes hatásának volt köze.

2022. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%
Nem foglalkozok vele egy picit sem.
2022. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%
Mit foglalkozok én vele
2022. jún. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%

Számomra teljesen közömbös.


Az utóbbi időkben csak a botrányairól volt híres, számommra egy értéktelen ember volt.

2022. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy egy élet elmúlt, sajnálom. Nekem mindegy ki hal meg, egy halál nem fog sosem örömöt kiváltani belőlem. Viszont depresszióba nem zuhantam, hiszen nem ismertem őt. Ez a tipikus eset, mint amikor egy munkatárs meséli, hogy meghalt a közvetlen rokona. Sajnálom őt, de nem kezdek el zokogni, hiszen nem ismertem őt.
2022. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!