Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ki szebb?

Szerintetek ki szebb?

Figyelt kérdés
Millie Bobby Brown vagy Sadie Sink?

2022. jún. 6. 21:35
A kérdező szavazást indított:
Millie Bobby Brown
Sadie Sink
Mindketten szépek de Millie szebb
Mindketten szépek de Sadie szebb
Mindketten szépek
Egyikük sem szép
46 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Baromi ronda mindkettő
2022. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
36%
Anyuci ott a legfullosabb csaj. https://www.youtube.com/watch?v=A2kMaApuVXU
2022. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Kisgyerekek + ronda mindkettő.
2022. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha muszáj egyet mondani, akkor inkább Sadie.
2022. jún. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Hát ezek közül egyik se. Nagyon durva hogy csomó penge csaj van Hálivúdban, erre mindenki ilyen fejletlen, csúnyácska és beképzelt kisgyerekekre bukik. Nem értem az embereket komolyan...
2022. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

20 év körüliek nem gyerekek.

Amúgy nekem Sadie, bejönnek a dobolós videói youtuben.

2022. jún. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Lehet ez csak az én véleményem, de szerintem egyikőjük sem az a tipikus szépség, inkább a kisugárzásuk teszi őket különlegessé.
2022. jún. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

Sadie nagyon szép, őt imádom!


Egyébként Millie sem csúnya, de szerintem nem az a tipikus szép lány...Olyan unalmas. Sadie viszont gyönyörű

2022. jún. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12%

[link]

Mi ezen a gyönyörű? Mint egy tanyasi farmer lánya kb.


Millie sminkkel azért már néz ki valahogy, de szerintem mindkettő csúnyácska (nem akarom azt írni hogy rondák, bár szerintem azok). Bocsika, de ez az én véleményem.


Hol vannak az ilyen tinédzser sztárocskák a fiatal Angelina Jolie-hoz vagy Liv Tyler-hez képest? Nem az 5. válaszoló vagyok, de teljesen egyetértek vele. Akik itt válaszolnak, valószínűleg Netflixen nőttek fel, életükben nem láttak még igazán jó nőt. Vagy csak nálam "picit" magasabb a mérce ezeknél. Nem tehetek róla hogy őszinte vagyok, tényleg nem fogom egy full átlagos (ronda) csenevész kiscsajra rámondani hogy "gyönyörű" csak hogy kedves legyek. Bocs a véleményemért.

2022. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

#8 Vagyok, és nem netflixen nőttem fel, nincs is netflixem, csak a stranger thingset láttam.



Nem láttam még igazán jó nőt? Mi a fasz? Azért mondod ezt, mert nekem más tetszik? :D



"Nem tehetek róla hogy őszinte vagyok, tényleg nem fogom egy full átlagos (ronda) csenevész kiscsajra rámondani hogy "gyönyörű" csak hogy kedves legyek."


Én is őszinte vagyok. Az én véleményem az, hogy gyönyörű.


Szerintem Sadie, a tanyasi farmer lánya a szép, szerinted meg a lópofájú Liv Tyler. Kinek mi...

2022. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!