Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért lett ilyen nő alázó...

Miért lett ilyen nő alázó Azahriah (Baukó Attila)?

Figyelt kérdés
Még viccet is csinál belőle, hogy megalázott egy fiatal lányt a wc mellett. wc-vel a színpadon lép fel. Legalja ez az ember, nem is értem, hogy mire olyan nagyképű. Arra, hogy egy érzelmileg még fejletlen fiatal lányt megalázott? Valószínűleg 14-15 éves lehetett az a szerencsétlen gyerek lány. Ilyet is csak magyarországon tartanak menőnek, a fejlett nyugati kultúrában az ilyesmit kitaszítja, megveti a társadalom.

2022. jún. 11. 06:51
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis #19-nek ment a #20-as válaszom
2022. jún. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 everlight ***** válasza:
16%
20.Az hogy nem bírod még nem von el a tehetségéből
2022. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
89%

#22


Még ha valóban tehetséges is lenne, kit érdekel, amikor mint emberről alkottam véleményt?


Kasza Tibi arany és platinalemezes előadó, nem ócska YouTube videókkal húzta fel magát, hanem egy olyan korszakban lett híres, amikor nehezebb volt a kitörni. Tehetséges ember. Ettől függetlenül őt már is egy senkinek tartom, emberileg

2022. jún. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 everlight ***** válasza:
44%
23.Nagy Fero meg Kossuth díjas,holott az énektudása nem kiemelkedő. Nehezebb volt kitörni? Kasza dalai szövegileg olyanok mintha egy 10 éves gyerek írta volna.A hangja sem szép.Tehetséges,max abban hogy adja el magát kilóra.Az elmúlt 12 éve csak arról szólt hogy zs kategóriás műsorokat vezetett.A saját showja is megbukott,elég hamar.
2022. jún. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

#24


Nehezebb volt kitörni. Kasza a Crystal zenekarban kezdte, ahol 2000-ben megjelent "Két utazó" album platinalemez lett. 22 évvel ezelőtt az internet nem volt elterjedve, YouTube sem volt, közösségi média sem volt. Akkor a lemezeladás még számított. Abban a korszakban egy valóságshow-ban való szereplés tényleg kitörési lehetőség volt, mert ott mutathatta meg magát az ember a világnak, mivel az emberek TV-t néztek (nem volt okostelefon sem).


Ezzel szemben manapság ha valaki fetölt egy videót a YouTube-ra, eléri az egész világban lakhatási világot. Nem is kell feltétlenül tehetségesnek lenni, elég ha valami megfogja a nézőket, és híres lesz. Egy csajnak például elég jól kinézni.

2022. jún. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
*eléri az egész világot.
2022. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 everlight ***** válasza:
26%

25.Az hogy feltölt valaki valamit az nem azt jelenti hogy érdekli is az embereket.Kaszánál idősebb zenészek hogy törtek be amikor még tv je sem volt mindenkinek?Ez a nehezebb volt kitörni,nevetséges demagógia.Akkor most miért nem koncertezik? A zenekara miért szűnt meg.Mert az emberek rájöttek hogy sz ar.


13 éve mást se csinál mint zs kategóriás műsorokat vezet.Megvették kilóra

2022. jún. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
91%
És én még régen néztem a Paul street videókat és eskü azt hittem értelmes. Bár annyira nem lepett meg ez a toitoi ügy látszott a fején hogy valami nincs rendben
2022. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
2022. jún. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim válasza:
81%
@29 Én kíváncsi vagyok a csajra, de törölték a linkelt oldalad. Tudnál ide kommentelni, vagy privi? A bulvárlapokban csak kikockázott fotó van.
2022. jún. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!