Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Azahriah a hibás?

Szerintetek Azahriah a hibás?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nem.

2022. jún. 12. 12:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Persze, mindenben.
2022. jún. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Hát ki más?Ha normális lenne,nem ment volna első szóra egy idegen kiscsajjal dugni,ráadásul a klotyókhoz.
2022. jún. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem a csaj. Nem tartott fegyvert a fejéhez hogy márpedig muszáj szexelni. Mondhatott volna nemet is...
2022. jún. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
#nemazariahahibas !!!! cingár kis kutyuska 💩
2022. jún. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21%
NEM AZAHRIAH A HIBAS, nem o a hibas
2022. jún. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Private Sabina már beszélt erről, nézd meg róla a videóját. Elérhető, ha befizeted a tagságot.
2022. jún. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Kettőn áll a vásár. Nem volt kötelező a kislánynak se semmi.. De meddig kell még ezen a lejárt lemezen lovagolni?? :D
2022. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Igen
2022. jún. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Alapvetően senki nem hibás, mert a szex önmagában nem bűn. Az, hogy Azahriah meg a csaj is olyan igénytelenek, hogy (feltételezhetően egy vadidegennel) egy kva büdös budi mellett teszik össze, még az sem bűn, de elég sokat elárul mindkét emberről. Az, hogy a srác megcsalta a párját megintcsak emberileg necces, de sokan megteszik és nem lesz belőle ekkora ügy. Amúgy az egész baromira fel van fújva, lehet hogy Azahriah tini rajongóinak ez nagy szám, hogy wc mögött vágta be egy csajnak, meg hű de menő gyerek, de aki már régebb óta él nemi életet és kicsit is van fogalma arról, hogy kb mi folyhat ezekben a körökben szerintem annyit szűr le belőle mint én: hogy mocsok igénytelen és emberileg is erősen megkérdőjelezhető a gyerek.
2022. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 everlight ***** válasza:
73%
Szerintem túl nagy jelentőséget tulajdonítanak az ügynek.
2022. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!