Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mire gondoltatok akkor,...

Mire gondoltatok akkor, amikor meghalt Berki Krisztián?

Figyelt kérdés

2022. jún. 12. 19:47
1 2
 1/16 anonim válasza:
94%
Lesokkolódtam. De tényleg. Nagyon meglepődtem. És elgondolkoztam.....meg kétségbe estem....hogy mindez tényleg csak egy pillanat ..? Ezek szerint én is elveszíthetem akármikor egyik pillanatról a másikra bármelyik családtagom, szerettem, párom.....?!!!!
2022. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Megijedtem, hogy a tornász hunyt el.
2022. jún. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Először azt hittem kamu. Aztán meglepődtem mikor Mazsi és több családtag is megerősítette a hírt. Úgy látszik ez nem a celebek éve. Most halt meg a VV6-os Krisztián is.
2022. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%
Miért van ennyi kérdés folyton szegény emberről? Még nyugodni sem nyugodhat békében.
2022. jún. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

"Mire gondoltatok akkor, amikor meghalt Berki Krisztián?"

Hogy jó ideig ezzel lesz tele minden, és lám igazam volt, lásd ezt a kérdést. Már több mint egy hónapja meghalt, de még mindig ezen pattognak rengetegen. Az azóta eltelt időben meghalt Moldova György, Ray Liotta vagy éppen Vangelis, róluk mégsem látok itt napi 20 kérdést. Persze gondolom ez azért van mert ők nem polgárpukkasztó ingyenélő celebek voltak, hanem tettek is valamit az asztalra...

2022. jún. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%
Azt hogy ismét elment egy jó ember.
2022. jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Meglepett, mert nem volt idős, de nyilván nem szomorkodtam miatta, semmit sem jelentett nekem. Szégyen, hogy egy ilyen emberből sztár tudott lenni, aki semmit nem tezz le az asztalra.
2022. jún. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13%
Adtam borravalót.
2022. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődtem, különösen, hogy M Ricsi is aznap tért nyugovóra. Igazából arra gondoltam, hogy a tisztult a média és eltűnt egy végtelenül kártékony médiaszemélyiség. A családját persze sajnálom, bár nem ismerem őket. Én elfogadom, hogy otthon, meg a szerettei körében micsoda szeretnivaló egy ember volt, de a médiában egy végtelenül kártékony lény volt, sajnos ezt sem ő, sem a drágalátos "szerettei" nem fogták fel. Fogalmuk sincs, mekkora károkat okoztak azon fiatalokban, akik korlát nélkül befogadnak ilyen "példaképeket." Őszintén remélem, hogy egyszer egy kicsit is felfogják és soha többet nem hallunk sem ilyen, sem hasonló lényekről.


Nagyjából ezeket gondoltam.

2022. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
nem tudtam elképzelni róla és később feflogni sem (most sem) hogy pont vele fog történni egyik napról a másikra tragédia. egy ilyen megosztó média személyiségű kigyúrt gazdag sármos macsó családos fiatalember... dehát a halál ilyen, nem válogat és nem kérdezi meg hogy ki vagy. utólag ahogy kiderült hogy a kislánya talált rá a teraszon reggel, szegénykém és ő még csak azt hitte elaludt és még be is takargatta): ő még kicsi nem érti mi történt, történik, később lesz trauma ez neki. a pár hónapos kislányát is sajnálom hogy apa nélkül kell felnőnie, az ilyenek mindig szörnyűséges veszteségek a családnak.
2022. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!