Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » TATU együttes működik ma még?...

TATU együttes működik ma még? Koncertek? Mi lett velük? Valóban leszbikusok voltak?

Figyelt kérdés
Kb. 20 évvel ezelőtt nagy sztárok voltak, jó zenét adtak. Kicsit borzolta a kedélyeket, hogy 2 lány csókolózik a színpadon. Marha jó volt! Működnek ma még?

2022. júl. 2. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Minden benne van.

2022. júl. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Nem voltak leszbik xd csak két csaj, akik pénzért és hírnévért bármit megtettek volna és meg is tettek
2022. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem voltak leszbikusok. Csak megjátszották.
2022. júl. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Állítólag az egyiknek már gyereke is született. De, azért jól smároltak, az biztos.
2022. júl. 3. 07:27
 5/6 anonim ***** válasza:

T.a.T.u. , nem voltak sosem leszbikusok. Fiatal kíváncsiság plusz hírnév, eléggé fel lettek emiatt is kapva. :)


Én mai napig szeretem őket. Pár éve volt még fellépésük, szerintem már nem fognak újabb számokat kihozni, de ezt ki tudja?

2022. júl. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

#4


Juliának két gyereke van, Jelenának pedig egy.


Természetes, hogy mindketten gyereket születek, hiszen sosem voltak leszbikusok. A 2000-es évek elején a homoszexualitás még nem volt olyan nyílt téma, mint most. Ha jól tudom, a klipjüket este sugározta a magyar zene TV.


Nem tudom, hogy pontosan mi volt a stratégiájuk a sikerhez, de szerintem kifejezetten arra építkeztek, hogy ők állítólag leszbikusokok, mert tudták, hogy így nagyob figyelmet fognak kapnak a médiától. Abban a korban az, hogy 2 fiatal lány vállalja a másságát, nagy dolog volt. Tehát a leszbikus színjáték csak a sikerhez, hírnévhez kellett.


De azért tegyük hozzá, hogy nekik tényleg voltak jó számaik, Julia és Jelena tényleg jó volt. Tehát nem mondhatjuk, hogy csak a leszbikus téma miatt lettek hiresek, ám biztos, hogy az is közrejárszott a t.A.T.u zenekar sikerében.


#3 voltam

2022. júl. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!