Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Azahriahnak...

Szerintetek Azahriahnak rosszul jott ez a botrany, vagy ez hasznot hozott neki? Megviseli ot egyaltalan?

Figyelt kérdés
Olykor azt erzem, hogy szeretne visszacsinalni, es hogy a botrany elott sokkal vidamabb, magabiztosabb, boldogabb volt, de vajon ez igy is van? Igy kiszolgaltatta magat ezzel, es rombolt a karakteren szerintetek? Szemely szerint sajnalom ot emiatt, tudom, o csinalta, h.lye volt.
2022. júl. 30. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyen emberben nem az a megbánás amit csinált, hanem hogy lebukott. Ha nincs a videó, most is ugyanazt folytatná amiből a "botrány" van. Az ilyenből pedig mindenki nyer, a csaj össze is szedett gyorsan 31 ezer követőt a közösségi médiában csak azzal, hogy megbaszták a vécék mögött.
2022. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Senkiházi kis hülye, minden botrány jól jön neki.
2022. júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem jól jött neki, legalább az országban nem csak egy szűk kör ismerte a nevét
2022. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ami zavarhatja ebben az kiscsaj vergődése meg podcastet is csináltak vele
2022. aug. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól jött neki!🤑
2022. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!