Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem lettek trash...

Csak szerintem lettek trash gyártók Pamkutyáék?

Figyelt kérdés

Számomra hihetetlen, hogy a Despacito paródiáról ilyen mélyre süllyedt a videóik minősége.


Már ott esett a színvonal hogy kiderültek a valódi neveik, amikor meg a napszemüvegeiket vették le, teljesen csalódtam bennük.


Ti hogy vagytok vele?



#PamKutya #Pista #Béla #Despacito #Osbáth Márk #Osbáth Norbert
2022. aug. 7. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Mert a despacito teljesítmény volt? Szerintem azóta csak fejlődtek a bénából az érdektelenbe.
2022. aug. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Attól még nem romlik a minőségük, hogy stílust váltanak és más dolgokat is kipróbálnak. Neked nem tetszik, másnak pedig ez tetszik.


Szerintem a Despacito lett a leggyengébb paródiájuk, szerintem ahhoz képest sokkal érdekesebb és minőségibb tartalom az, hogy utaznak és különböző helyeket, eseményeket vagy például szakmákat mutatnak be.

2022. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Mindig is szemetet gyártottak. Régen a legszánalmasabb kategóriában nyomultak, most akkor próbálják értelmesebb tartalommal feltölteni az utazások miatt. De ettől nem lesz minőségi, mert ugyanazok a bugyuta emberek készítik.


Régen se követtem őket, már az fájdalmas volt ha valahol a tv műsorban bemutatóban, reklámban beléjük futottam. Konkrétan karcolta az agyam. Éreztem ahogy pusztulnak az agysejtjeim.


Most se fogom, teljesen hidegen hagynak. Csak az az elkeserítő hogy a mai világban már bárki sztár, vagyis bocs celeb lehet (ezt a szót is amiatt kellett kreálni, mert kellett egy új kategória ezeknek az ostoba, magamutogató kis senkiknek), a sok hasonló tudású meg szájtátva nézi otthon. Agyrém.

2022. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Marha nagy lehetett a színvonal ha egy igazi név meg egy napszemüveg levétel romba döntötte... 🤣


Az érted kérdező hogy teljesen lényegtelen dolgok akasztottak ki ennyire? Sok mindent elárul ez rólad is! 🙄

2022. aug. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Sosem voltak valók semmire azok a pampkutyás videók.
2022. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Én akkor csalódtam kutya Norbiban, amikor kiderült hogy ő a viszkók Fruzsi pasija. Az a nő borzalom, egy beképzelt hisztis kis törpe. 😁
2022. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem mindig is a béka segge alatt volt a színvonal.
2022. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen sem voltak a kedvenceim, de ja, romlott a színvonal szerintem.
2022. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Szerintem rettentően leromlott a színvonaluk a régebbi "oldschool"-nak nevezhető videókhoz képest.
2022. aug. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Több videóson látom, hogy elmentek a hétköznapi szemét gyártásba.

Pamkutyáék elkezdtek játszani és populáris témákban videózni. Persze ezektől a témáktól még nem szemét egy videó, vagy stream, mert a minőség nagyban függ a tartalomtól, amit hozzáad a videós. Néha készítenek ismeretterjesztő tartalmakat is, de ezek nekem úgy tűnnek hogy azért készülnek, csak hogy legyen valami. Az utazós videóik érdekesebbek, ezek alatt több ismeretet is átadhatnának azon kívül, hogy itt jártunk, így vicelődtünk a helyieken és így néznek ki a felkeresett helyszínek. A zenei paródiákban fejlődhettek volna, de ezt az irányt elhagyták.

Látom a thevr-en is, hogy már mindenbe belekezdenek, alig van kategória, amiben ne termelnének. A hamburger kóstolástól, a ranterek ranteléséig mindenféle szutyokkal töltötték fel a palettát, már vagy 10-20 csatornán termelik a szemetet. Pedig valamikor ígéretesek voltak.

A rantnek, bocsánat, kritikáknak legalább van valami célja, funkciója, küldetése, talán még haszna is. De a popular shit gyártásnak mi?

Dancsó is elcsúszott sok éve trash irányba, igaz szándékosan mert ez népszerű. De vajon azért népszerű a trash, mert ezt szeretik az emberek, vagy mert csak ez van, a trashre lettek kondícionálva a nézők?

Aláírom, ha sokan megnézik a szemetet is, akkor miért ne termelnék a szemetet? Nézettség=pénz. Nem azzal van a gond, hogy a videósok pénzt keresnek, hanem hogy a pénz lett az első és a minőség, tartalom a második. A videók csak ürügyként szolgálnak arra, hogy pénzt keressenek. Amikor valaki olyan munkát végez, amit már un, de a pénz miatt csinálja, termeli, egyre silányabb minőségben.

A minőségre törekvés már teljesen elsikkadt a videózásból. Nem képminőségre gondolok, mert már egy 3 éves iPhone is tudja azt a felbontást és minőséget, ami elég a videózáshoz. Nemhogy a profi kamerák, amikkel sokan úgy videóznak, hogy még rosszabb minőséget érnek el, mert nem értenek a beállításokhoz de mégis megveszik mert megtehetik és ki lehet írni, hogy milyen márkás és drága eszközt használnak.

A tartalmi minőségre, ötletekre, eredetiségre gondolok. Ami mint olyan, nincs.

2023. máj. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!