Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Azahriah másolta...

Szerintetek Azahriah másolta a Four moods című számát?

Figyelt kérdés

Többféle hasonlóságot is felfedeztem, mind a dalszövegben és a felépítésében, mind pedig a "különös" előadási módban, azaz a ruházatban, amit visel a dalban a 3 szereplő.

Szerintem a szöveg egyértelműen hasonlít Novak808 reggae stílusához, csak hogy pár példát említsek: Novak Babilon és Bad boys, valamint no baby számát hallgassátok meg.

Az öltözködést illetően pedig azonnal az Irigy hónaljmirigy Bunkó című dala ugrott be, amiben szinte ugyanez a "suttyó" stílus figyelhető meg.

Mit gondoltok, ti is felfedeztek hasonlóságokat, miután meghallgattátok/megnéztétek az alábbi dalokat?:)



2022. szept. 5. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom de en mas szamaiban is felfedeztem eleg sok hasonlosagot. Foleg ezekben az ujabbakban. Minoseg nincs mar sajna. Pedig en regen birtam a csavot.
2022. okt. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Warren G. - regulate cimu zenejet erdemes meghallgatni, nagyon hasonloegy resze
2022. okt. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 popike27 válasza:
28%
Istenem. Szerintetek az előadók nem szoktak inspirálódni sehonnan? A fejükből pattannak ki a zenék? Ma már nincs olyan zene, ami minimálisan ne hasonlítana egy másikhoz
2023. ápr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!