Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha Berki hasba rúgta volna a...

Ha Berki hasba rúgta volna a lányt, az a földön fetrengett volna..kamu csaj ,kamu hír..plexi semmi .. .én ki nem álltam Berkit, úgy végezte ahogy élt...ennyi...de nő verő? Mellé ütött volna kifekszik Mrs.Jajjdegyászolok asszony ..:)

Figyelt kérdés
2022. szept. 11. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Honnét tudod, hogy nem fetrengett a földön utána?? Ott voltál?

Ismertem ilyen gec.iládát aki verte a csaját, a csajon nem látszott semmi egészen addig amíg egyszer be nem törte a fejét!

2022. szept. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Honnan tudod? Ott voltál? Lehet hogy beletérdelt a hasába, vagy nekiesett az asztalnak, bútornak, esetleg lehet hogy eleve a földön feküdt.
2022. szept. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Mazsika mar uj pasi szajaban log, igy gyaszol, na jo, azert feketeben;


[link]


Kamus, szavahihetetlen picsa, aki allitolag felrekurt az elozo ferje mellett is. Itt irtak gyakorin, hogy nehezen jott ott a baba, aztan mire megfogadt Mazsika mar Berkivel volt a ferje hata mogott. Egyutt mentek el az abortuszklinikara, hogy elvetessek Mazsi es a ferje gyereket… Csori ficko. Remelem jo elete van.


Ezek meg. Isten nem ver bottal. Vagy karma miaszosz.


A felso kep mindent elmond rola. Haknizik, hogy gyaszol, de mar valami fostos musorban van meg uj pasival nyomul.

Meg amit kerdez azt se hinnem el.


De nekem regen is full antipatikus volt. Az a figura, aki arcodba mosoly, hatad mogott meg kicsinal.

2022. szept. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Hát valamit muszáj volt kitalálnia ha már senki nem foglalkozik azzal hogy meghalt berki. Gyászosan de megy táncikálni a műsorba a kisbaba mellett. Tiszta gáz az egész nő. De elérte amit akart mert bekerült a celebek közé végülis ezért volt berkivel is
2022. szept. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!