Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Azahriah szerintetek lesz...

Azahriah szerintetek lesz világsztár?

Figyelt kérdés

Jelenleg havi 15 millió YouTube nézettséggel gyarapodik az Azahriah YouTube csatorna össz. nézettsége.


Ilyenre Magyarországon még nem nagyon volt képes senki…


Volt, hogy a magyar Spotify top 40-ben, a 40 leghalhatottabb számból 16 Azahriaha szám volt.


Jelenleg 406.000 havi hallgatója van a Spotifyon (ez a hallgatók száma, nem a hallgatások száma, az heti szinten is több millió), ami magyar viszonylatban nagyon sok. Még soha senkinek nem volt ennyi… A második és harmadik helyezettnek sincs együtt ennyi.


Ezenkívül Azahriah FOUR MOODS C. száma 4 hét alatt 4.2 millió hallgatást gyűjtött YouTubeon, ami nem annyira kiemelkedő, volt ennél már durvább eredménye is (a MIND1-et többször nézték pl.)? viszont magyar előadó által énekelt, EREDETI (tehát nem feldolgozás) angol nyelvű szám még soha nem ért el ekkora sikereket. Valószínűleg főleg Magyarországról hallgatják, bár erről nincs statisztikám… Mindenesetre ha így folytatja, akkor előbb vagy utóbb a YouTube algoritmus külföldön is fel fogja dobni.


4.2 millió hallgatás 4 hét alatt, angol nyelvű számmal az már elég jó… Összehasonlításképpen Ava Max új “slágere” 12 nap alatt 6.4 millió nézettséget gyűjtött, ami nyílván jobb, de már közelít ehhez a szinthez Azahriah is.


Ti mit gondoltok?


Lesz világsztár belőle?



2022. szept. 13. 16:46
A kérdező szavazást indított:
Lesz világsztár
Szerintem nem lesz soha ismert külföldön
62 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Nézd, én magyar vagyok, de fogalmam sincs, ki ez. Az egyetlen dolog, ami eszembe jut róla, az a Toi-toi-os sztori. A zenéjét soha nem hallottam.
2022. szept. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%

Hány magyar világsztárt tudsz mondani?


Ez még azoknak sem sikerült akik tényleg tehetségesek és tényleg tudnak énekelni,pl.Zámbó Jimmy, Miklósa Erika, Polyák Lilla, Dolhai Attila stb.


Pedig ők az énektudásukkal jutottak oda ahol vannak, Azariah meg csak felkapott mert trash. És ma mindenre van kereslet ami trash. Éneklni nem tud, tehetsége sincs hozzá, ezt a szintet bárki tudja hozni aki eljár énekórákra 1 évig.


A nézettsége pedig a palacsinatesztivál és toitoi-khúrás miatt ugrott meg és mivel látja hogy ez pórgeti a kattintásokat, hát lovagol a témán, toitoi wc a színpadra (milyen igényes is a 💩szagban énekelni), Egy jó asszony mindent megbocsát feldolgozás.


Én pl.idén májusig nem is tudtam, hogy ki az az Azariah, pedig előtte találkoztam néhány Paul Street videóval, amik izzadtságszagú Dancsó-utánzatok voltak. A toitoi dugás óta viszont A-tól Z-ig ő folyik a csapból, mindenhol az arcomba tolják - még itt is.


Külföldön pedig nem lesznek vevők arra hogy egy nyílvános dugás miatt futtassunk valakit, a magyar ilyen szempontból egy nagyon szánalmas nép.


Lásd: Irénke is nálunk nagy szenzáció, a tavalyi évben ő volt az ami most Azariah. És bárhogy is volt ez a pénzelosztás a menedzserével, valaki több milliót gyűjtött össze düsös átkozódással, ránott fahéjjal és trash zenével. Viszont vannak videói Dubajból és Spanyolországból is, ahol az utcán produkálja magát, szerepel - és láss csodát: mindenki le💩ja. Az emberek ugyanúgy sétálnak, a telefonjukról nem néznek fel, míg nálunk a Nyugatiban mi volt ha megjelent Irénke- körülállaták, énekelt, táncolt, sarkallgatott, biztatták, kiábáltak neki, pénzért fotózkodott, pénzért ölelkezett, veszekedett, kergette az embereket, megpofozták. Míg külföldön semmilyen reakciót nem váltott ki az emberekből.


Na, Azariahval is így van. A trash zene egyértelműen nem lépheti át a határt, az meg senkit nem érdekel Amerikában, hogy ő a kinti budi mögött dugott.

2022. szept. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%

Lehet hogy feldobja az algoritmus de a 90% simán tovább görget, 10% meg kíváncsiságból elindítja, 20 másodperc után kikapcsolja és 1 óra múlva már el is felejti hogy milyen fosra kattintott rá.


Az, hogy majd valami befolyásos tehetségkutató ügynök felfigyel rá , Amerikába viszi és sztárt csinál belőle max.Azariahnak vagy azoknak a 12 éves kislányoknak fordul meg a fejében akiknek fogalmunk sincs róla mi a jó és rossz zene között a különbség és akiknek Azariah az új SP.

2022. szept. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
73%
Na és ezek közül hány bot?
2022. szept. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

“pl.Zámbó Jimmy, Miklósa Erika, Polyák Lilla, Dolhai Attila stb.”


Ezek közül egyik sem tud/tudott énekelni.


Andrea Bocelli tud énekelni, Ő tényleg amiatt lett sztár, de pl. Justin Birber, Harry Styles is ugyanakkora sztár, vagy a BTS. Úgy hogy Ők sem sokkal tehetségesebbek mint mondjuk Azahriah… Külföldön sem az a trend, hogy az igényes zene és a tehetség váltja ki a sztárságot.


Hallgassatok meg egy Ed Sheeran koncertet. Ugyanúgy liheg élőben mint Azahriah.


Én sem azt mondom, hogy Azahriah mennyire tehetséges. Azt mondom, hogy olyan elérései vannak, amelyek Magyarországon senki másnak. Hihetetlen rekordokat dönt…


És nem a botrány miatt… Lehet, hogy valamit pörgetett rajta, de a statisztikái már a botrány előtt is ugyanezt a növekedést mutatták.


2021 legnagyobb slágere volt a mindegy. Az első félévben megnézték 20 millióan. Még akkor sehol sem volt a botránya, koncertjei sem voltak…

2022. szept. 13. 17:23
 6/28 anonim ***** válasza:
86%

Látszik, hogy nem tudod mi az a minőségi éneklés, hiába magyarázzuk.


Magyarországnak is az 50%a arról ismerik hogy dugott a toitoi mögött.


Gondolom ilyen 12-15 éves elfogult kislány vagy.


Sose lesz ismert külföldön, de még Magyarországon is csak a trash lesz mindig.

2022. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Justin bieber, harry styles, bts. Ok tudnak énekelni. Azahriah erolteti mar de nagyon. Én a kb. az aightig hallgattam a regi zenei jok. Amit most csinal az csak valami fos de ugye itt magyarorszagon erre van a kereslet. Regen kedves embernek tunt most meg csak gurul le a lejton. Jovore mar mindenki elfelejti mert felnonek az emberek akik hallgatjak. A kerdesre valasz:nem, soha nem lesz vilagsztar, mivel egyaltalan nem egyedi es mostmar magyarul gyart zeneket.
2022. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

#6.


Mitől lennék elfogult? Még csak nem is vagyok rajongója… Szerintem sem jó annyira a zenéje, mint amennyire sikeres, de ez mondjuk Selena Gomezre is nagyon igaz.


Ugyanakkor abszolút nem is tartom annyira rossznak, ahogy itt próbáljátok beállítani…


Zeneelméleti tényekkel alátámasztható, így objektív, hogy jobb mint sok magyar előadó, pl. az AK26, vagy Horváth Tamás, stb. akik a felkapottakban szoktak lenni.


Én azt érzem, hogy itt te vagy inkább a sértődött kisgyerek, aki nem ért hozzá.

2022. szept. 13. 17:41
 9/28 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a zenéi nagyon nem tetszenek. Én sajnálom már a gyereket. Régen tök intelligens normális srác volt. De mikkor elkezdett énekelni, és felkapott lenni az egója nagyon elszállt a srácnak. Kár érte.
2022. szept. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

“ Justin bieber, harry styles, bts. Ok tudnak énekelni. “


Nem, nem tudnak.


Ez nem szubjektív dolog…


És valóban Azahriah sem tud, egyébként Ő ezt el is mondta, hogy a zenei karreirben ez egy lényegtelen kérdés és igaza van… El is ismerte hogy nem kifejezetten tud énekelni.


Plácido Domingo, José Carreras, Luciano Pavarotti… Na Ők tudnak énekelni. Vagy a kicsit kevésbé komolyzenei vonalról, a már említett Anrea Bocelli is tud énekelni.

Vagy hogy pop énekest is írja, Josh Groban is tud énekelni…

Vagy populáris R&B, soul vonalról ott van Marvin Gaye.



Ők tudnak énekelni, ez tény… Ettől függetlenül az már nem ilyen egyértelmű náluk sem hogy jó e a zenéjük.

2022. szept. 13. 17:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!