Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Private Szabina sokat változot...

Private Szabina sokat változott! Vagy csak szerintem?

Figyelt kérdés

Szebb, érdekesebb lett! Humora jobb, nem depizik, okosabban nyilvánul meg..

Nőiesebben viselkedik, és sokkal inkább úgy mint ha anynák lenne.



2022. okt. 20. 10:15
A kérdező szavazást indított:
Teljesen. Szabina sokat változott. 👌🏼🇦🇹😁😍🤩
Ez nem teljesen igaz, de Szabina változott jó irányba! 🇦🇹🤝
Nem. Szabina ugyanolyan mint régen.. 🙄
Szabina változott! Rossz irányba!!! 🤬😡😠
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem most rendszeresebben szedi a hormonokat, mert összekötötte az evést/gyógyszerszedést a livokkal, így nem felejti el bevenni és nem összevissza szedi. Azok hatással lehettek régebben a lelki állapotára. Most kiegyensúlyozottabb már. Nem tudom, hogy a hormonokat ki írja neki fel, de én a helyében ilyen irányban is felkeresnék egy szakorvost, hogy ő írja elő az adagolást és a megfelelő gyógyszert.
2022. okt. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

zavart, mentális problémákkal küzdő férfi, aki valszeg nem is hazudik, hanem konfabulál.

ha csak a fele igaz annak, amin átment, érthető, ettől még nem kellene adni alá a lovat.

az meg, amiket a nőkről mond, hgy egy rendes nő takarít, meg KISZOLGÁLJA aférjét, meg A NŐ ILYEN MEG OLYAN, hát menjen már a vérbe, nő vagyok, nekem egy szoknyás férfi ne mondja meg, milyennek kéne lennem.


fogalma sincs róla, milyen egy nő, tipikus férfidumát nyom, hogy milyen LEGYEN egy nő.

2022. okt. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Sokkal rosszabb lett, durvábban hazudik. Ja amúgy én láttam róla egy érdekes videót napi...oldalon ahol orális dolgot nyújtott egy férfinek fuj.
2022. okt. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

trashvodon van fent videó, hogy bekamuzta a férje halált, meg h ő maga rákos XD ....

meg h sosem ivott alkoholt XDDDDDDD

2022. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Mekkora fsz ez a Szabina....az a "haz" amit mutogat, már vagy két éve az övék. A két évvel ezelőtti csatornajan mutatta ezt a helyet, de akkor azt egy kis kocsma szerepelnek hívta, hogy ők ott dolgoznak a férjével. Nem költözött el
2022. okt. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
2-esnek igaza van, a transznőknek fogalmuk sincs a nőiességről. A mentálisan sérült agyuk csak az elavult szexista sztereotípiákat képes felfogni, ezért annyi köztük a prosti, prostikinézetű, kompenzáló bohóc.
2022. dec. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
58%
I love Szabina <3 <3
2022. dec. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!