Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bárdosi Sanyi csak őszinte...

Bárdosi Sanyi csak őszinte volt, vagy megalázta Berki Mazsit a fintorgásával?

Figyelt kérdés
[link]

2022. okt. 24. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
A kettő szerinted kizárja egymást?
2022. okt. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom, hogy kik ők.
2022. okt. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Elsőre azt hittem, hogy valami főzőműsorról van szó és a főztjén fintorgott. Ugye valamiért manapság a semmirekellő celebeket elviszik főzni egy jót, ahol katonsághoz hasonló hangvétel uralkodik, mintha az élete múlna rajta, hogy milyen lesz a szaros kajája. Vagy legakábbis pár éve ez a rettenet volt a divat. Rámentem a linkre és denszing vit the sztárz ról van szó.
2022. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

Igen és igen. De most őszintén! Kinek nem fordul fel a gyomra mazsikától? (szándékos kisbetű)

Én azon csodálkozom, hogy ez a szutyok teret és lehetőséget kap a megnyilvánulásra.

Amúgy meg mit fognak csinálni Bárdosi Sanyival? Szájba veri valaki? 😂

2022. okt. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen mindegy hogy milyen mazsi vagy akárki, ilyet normális, épelméjű felnőtt ember nem csinál… látszik hogy egy suttyo a csávó
2022. okt. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, hogy suttyó, de teljesen igaza van, az ember gyomra felfordul ettől a nőtől. Észre vehetne magát mennyire szánalmas amit művel. Tipikus tehetségtelen senki, aki egy másik tehetségtelen senki által lett ismert. Egyszerűen semmi értéke nincs annak , amit képvisel, semmit nem tud felmutatni. Képmutató és álszent, mindig a gyerekével takarozik, hogy ő miatta csinál mindent, na de Isten ments, hogy normális munkát végezzen, inkább lejáratja magát mindenki előtt és észre sem veszi. Borzasztó erőltetett és oszintetlen a nő, szóval igen, az ember gyomra jogosan fordul fél tőle
2022. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!