Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vajon ez mennyire valódi...

Vajon ez mennyire valódi történet?

Figyelt kérdés

Gálvölgyi János egyszer nemrég azt nyilatkozta, hogy Zámbó Jimmy le akarta őt lőni. 1999-ben biztos sokan emlékeznek rá, mikor a Lajcsi-féle egykori Dáridó c. műsort parodizálta ki, és abban Jimmy is ki volt parodizálva, megjegyzem egyáltalán nem rosszul. Ez a produkció azonban Jimmynek annyira nem tetszett, hogy fogott egy pisztolyt és azzal akart bemenni a stúdióba, hogy Gálvölgyin elégtételt tegyen. Azonban az utolsó pillanatban sikerült "valakiknek" lebeszélniük erről, és Gálvölgyi konkrétan ennek köszönheti az életét.

Ti elhiszitek ezt? Mert eléggé hogy is mondjam mese babbal-szagú az egész.

Úgy értem, ti el tudnátok ezt képzelni, hogy tényleg így történt?



2022. nov. 8. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Ezt szerinted ki tudná megválaszolni?

Egyébként ha valaki képes saját magát tévedésböl föbelöni, arról mindent el lehet képzelni fegyverekkel kapcsolatban

2022. nov. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Elképzelhető szerintem. Mi oka lenne egy ilyen sztorit kitalálnia pont gálvölgyinek? Ha még anno a halála után mondta volna ezt és azóta is ezzel haknizna akkor azt mondanám hogy kamu. De így ennyi idő távlatából hogy egyszer sem említette szerintem igaz. Na meg igen jimmy halála is megerősíti szerintem hogy biztosan igaz.
2022. nov. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Személyesen ismertem azt a senkiházit. Nagyra volt magával és a fegyverével is. Egy agresszív, nárcisztikus s...fej volt. Gyakran használta a fegyverét vizuális elrettentésre és az akarata érvényesítésére. A művészvilágból többen farkasstemet néztek a Berettája csövével, így abszolút el tudom hinni, hogy a Gálvölgyis eset is igaz.
2023. máj. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy igaz e a történet, de simán kinézem Jimmyből, hogy 2 lőszert tartott a tárban. Egyet az ellenségének, egyet meg magának.
2023. máj. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!