Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek szép nő natalie...

Szerintetek szép nő natalie dormer?

Figyelt kérdés
Nekem a trónok harcába nagyon bejött. Viszont láttam róla mostani képeket. Annyira már nem tetszik

2022. nov. 14. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Én sosem értettem, miért vannak oda érte. Turcsi orr, távol ülő szemek, se cicije, se fara...
2022. nov. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%

[link]


Hát nem, nem az. Valakinek tetszik, de nekem biztosan nem... eleve irtózom az ilyen ún. "savós" szemtől (olyan semmilyen színű szürkéskék)...

2022. nov. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
A Tudorokban tetszett, de nem egy igazán szép nő. Mondjuk úgy, hogy lehet róla jó képeket csinálni.
2022. nov. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Karakteres az arca, amit valaki vagy előnyösen vagy előnytelenül fotózott le. De összeségében átlagosnak gondolom.
2022. nov. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nagyon bejön.
2022. nov. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

Tényleg malacos orra van, az nagy hiba…

A barna hosszu haj jobban all neki, de amúgy elég fura az arcberendezése

2022. nov. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
64%
A trónok harcában tényleg szép volt, valahogy bele illet, hisz annyira különleges az ara és nagyon jól állt neki ez a mesebeli stilus. De sajnos lehet, hogy az idő eltelte miatt de nekem nem tünik annyira bübájosnak már a minden napi életben
2022. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 Sminkről hallottál? MINDEN ilyen színésznőt smink nélkül kell nézni. Valahogy kiábrándító a 90%-k.


[link]


Az tény hogy ezen no-makeup fotók kivétel nélkül telefonos szelfik, amikről tudniillik a látószög miatt erősen torzítanak (aki ért hozzá tudja miről beszélek), de támpontot adnak azért így is.


De pl. nézzünk magyar színésznőt. Törőcsik Franciska smink nélkül is csinos, szép arcú.

2022. nov. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó nő, de nem szép. Összességében szép, részleteiben már nem.
2022. nov. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudorokban jól nézett ki. Alapvetően viszont nem tetszik, szőkén főleg nem, szerintem az előnytelen neki.
2022. nov. 20. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!