Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok, mi lehet...

Mit gondoltok, mi lehet Britney Spears-sel?

Figyelt kérdés

ha az ember ránéz az instagramjára, látszik hogy valami nem oké. Eleve ezek a fura "táncolós" videói ( [link] sem normálisak, de az is fura, hogy sokszor posztol már réges rég közzétett képeket és próbálja újként eladni őket. Ha megnézitek bármelyik bejegyzése alatt a kommenteket, lehet látni, hogy az emberek nagy része szerint nem az igazi Britney posztol, hanem ismét valaki kontrollálja az életét, és Britney veszélyben van. Én személy szerint jó esélyt látok arra is, hogy tényleg ő teszi ki ezeket, csak már ennyire nincs rendben valami az agyában... Ti mit gondoltok?


Nagyon sajnálom szegényt, a média tönkretette, pedig nagyon tehetséges volt...



2022. nov. 17. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
10%

Az emberek még azt sem veszik észre, hogy ez nem Britney.

Rég nem él már szerintem.

2022. nov. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1# Összeesküvés-elmélet level is on.
2022. nov. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem inkább Paris Hilton tette tönkre.
2022. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tény és való hogy már nem olyan mint régen sajna (pedig nagyon imádom őt), viszont mikor az apja felügyelete alatt állt a hatalmas sikerek ellenére pokol volt az élete. Sajnos az a bizonyos 2007 eléggé betett neki. Idén elvetélt harmadik gyermekével, és úgy tudom hogy a fiai is elköltöztek tőle az apjukhoz. Reménykedem hogy nincsen semmi baja (vagy komolyabb baja), és egyszer visszatér egy új albummal!
2022. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
32%
Annyira bírom ezeket a szenilis embereket akik nyomatják itt az összeesküvés elméleteiket. Mert te aztán ismerted Britneyt fiatal korától, ugy 1-es? Id_óta. Már a köztudatba is úgy robbant be hogy a melleit kirakta. Engem soha nem érdekelt Britney, de én csak annyit mondok hogy minden nőben benne van ez amit ő csinál. Nem ő az egyetlen nő a világon akinek ilyen képei vannak.
2022. nov. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Vígan él az élete végéig befolyó jogdíjakból...
2022. nov. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
82%
70 millió dollár a net worthje. Miről beszélünk?
2022. nov. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
azt írják fájdalmai vannak amitől aludni sem tud és ezért táncol [link]
2023. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Britney sosem volt mentálisan teljesen "oké" a fiatalkori interjúkban is egy elég félénk csajszi, aki ha úgy gondolja akkor kitör, ami a színpadon nagyon ütős, de otthon a 4 fal között nem biztos, hogy ez pozitív kimenetelű lehet (drog, pia és ki tudja, hogy még milyen cselekmények sora vezethetett odáig, hogy ez kibukott és elérte a médiát).

A másik meg a paparazzik akik folyamatosan zaklatták őt, aki egyébként is labilis személyiség, 0-24-ben ott voltak körülette, megalázóan beszéltek vele, fogdosták. Aztán a kollégák, barátok is csak nevettek rajta és lassan az egész a világ. Az apja mint gyám egyértelműen pénzéhes és arra használta a lánya gyengeségeit, hogy fenyegesse és profitáljon belőle, ahelyett, hogy támogassa. Szóval britney sem egy szent, de az, hogy valakit 13 évig "fogságban" tartsanak, ahhoz komoly indok kell. Az nem magyarázat, hogy labilis, személyiségzavaros stb... Fiatalkori demenciát állapítottak meg nála, hát nem csodálom. Ráért volna 50 éves kora után is dementálódni (még akkor is fiatal lenne hozzá) ha hajlamos rá, de így nem csodálom, hogy idő előtt tönkrement. Bezzeg most Miley meg a többi sztár mutogathat akármit meg züllhet, őket támogatják, de anno kellett egy bűnbakot keresni, akit szét lehet szedni.

2023. aug. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!