Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem lenne Andrew...

Csak szerintem lenne Andrew Tate és Dylan Mulvaney az igazi álompár esetleg "power couple"?

Figyelt kérdés

Tökéletesen kiegészítik egymást, mert Dylan Andrew mellett kislányból felnőtt nővé válhatna, hiszen ez történik a lányokkal, amikor egy igazi alfahím mellé kerülnek. Plusz mindketten nagyon szexik és úgy vettem ki, hogy mindketten a maguk térfelükön pontosan értik a nőket, a nőiességet. Rendszeresen beszélnek erről mindenféle showműsorokban is, ami bizonyítja, hogy tudnak valamit.

Ha pedig a tökéletes férfi összeáll a tökéletes nővel, akkor egy tökéletes párt alkotnának. Ez nem egy tökéletes ship?



2022. nov. 23. 22:03
A kérdező szavazást indított:
ők a tökéletes pár
nem ők azok
7 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%
Dylan jobbat érdemel
2022. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:

Már a kérdést sem értem. Tatet ismerem, a másik kicsoda?

Ez ilyen nőgyűlölő-férfigyűlölő kombó?

2022. nov. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
47%
Nem, Dylan egy transz nő. Biztos jól kijönne egy homofób transzfób idiótával.
2022. nov. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Dylan nőket parodizál ki, ugyanolyan begyöpösödött elképzelése van a nőkről, mint Andrewnak.

Szóval tökéletesen összeillenek, mert mindkettő mansplaineli a nőket, habár egyikük sem az.

2022. nov. 26. 13:20
 5/28 A kérdező kommentje:

Dylan nem transz.

https://www.youtube.com/watch?v=4ZDZvQlnmIU


Max transzvesztita.

2022. nov. 26. 13:24
 6/28 anonim ***** válasza:
Dylan transz nő. Hormonkezelést is kap, és lesz műtétje.
2022. nov. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

6. Attól, hogy valaki hormonkezelést kap és műtétje is lesz, még nem transz nő.

Lásd pl. őt, aki kapott hormonkezelést és műtétje is volt.

https://www.youtube.com/watch?v=Mz_p-jF3qP4

És utána jött rá, hogy simán csak leszbikus volt.

2022. nov. 26. 13:29
 8/28 anonim ***** válasza:
53%
#7 ez nem így működik. Hormonkezelés + átalakító műtét az egyértelmű transzneműség. A nemi diszfória egyetlen kezelési módja.
2022. nov. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Dylan tipikus példája annak, amikor valaki felkapaszkodik a lmbt közösség hátán a hírnévért és később az ő tevékenysége alapján ítélik meg a többi pl. transzot. Pont olyan aljas, mint egy "transz nő" sportoló, aki biológiai nők ellen indul. Elveszi a lehetőséget a nőktől, aztán a társadalom persze az egész lmbt közösségre dühös és rájuk mutogat.
2022. nov. 26. 13:34
 10/28 A kérdező kommentje:

8. Megnézted bármelyik videót is, amit linkeltem?

Dylennek nincs nemi diszfóriája.

2022. nov. 26. 13:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!