Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményed Gulyás Gergely...

Mi a véleményed Gulyás Gergelyről?

Figyelt kérdés
Lenne barátnője? Nem találtam róla semmilyen infót, így arról sem, hogy pasival lenne együtt. Nem tudnám róla elképzelni róla azt, hogy a pasikat szereti. Szerintem annyira lefoglalja a munkája, hogy nincs ideje barátnőt keresni magának. Nektek mi a véleményetek róla?

2022. nov. 25. 12:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

"Nem tudnám róla elképzelni róla azt, hogy a pasikat szereti."

Mondjuk Szájerről sem gondolta senki miközben a melegek ellen szónokolt....

2022. nov. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szerintem a Szájer mindig is egy furcsa fazon volt mindig. Legalábbis nekem. De nekem a Gulyás nem tűnik furcsának
2022. nov. 25. 12:32
 3/18 anonim ***** válasza:
54%

A kérdés ebben a formában hülyeség. A kérdés mást kérdez, amit a kiegészítésben ír a kérdező. És itt nem csak pontatlanságról van szó, hanem teljesen más a téma, nem csak nem jó a megfogalmazás.


Gulyás Gergely rezzenéstelen arccal hazudja a kormánypropagandát, egy igazi hazug disznó. Ameddig egy Hollik István arcán egészen sok érzelmet lehet felfedezni, addig Gulyás egy igazi rezzenéstelen hazudozógép. Ja és ez tény, nem vélemény.

2022. nov. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Meleg vagy sem, egy csíra.
2022. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%
Jó fej
2022. nov. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
6%
Szájer sosem szónokolt a homokosok ellen, csak a család védelméért politizált. De ugye a libik szerint is a politika és a magánélet az más ugye?
2022. nov. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
#6 Á dehogy szónokolt, "az apa férfi az anya nő". Végülis ja, azt nem mondta hogy nem változtathatod meg a nemedet. Vagy mégis?
2022. nov. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk én pont fordítva vagyok ezzel: senkiről sem tudom elképzelni fideszben, hogy hetero.

Ha rájuk nézek, akkor mindig ezek a nagyon trash meleg, travi és plázacica csajok jutnak eszembe, akkor csinálják a trash drámát és hazudnak folyamatosan.

2022. nov. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 NTBS ***** válasza:
35%
Nem ismerem közelről.
2022. nov. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ő a top 1 csicskalángos a fideszben, veri a Vityát meg a Lölőt is. Egyszerűen ránézek, és úgy kedvem támadna bántani. Pedig amúgy soha senkit nem szoktam. Olyan irritáló, tenyérbemászó feje van, és látszik rajta, hogy már neki is fizikailag fáj az a sok hülyeség ami kijön a száján. Nem tudom kikhez vonzódik, de hogy semmi férfiasság nincs benne, az biztos.

Szájernek legalább volt vér a pucájában és jóhírünket vitte a világban. Gulyás tuti nem merne lecsúszni egy ereszen.

2022. nov. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!