Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Andrew...

Mi a véleményetek Andrew Tate-ről (Top G)?

Figyelt kérdés

2022. dec. 1. 11:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/173 anonim ***** válasza:
87%
Beképzelt, öntelt, magától elszállt, román f.sz
2022. dec. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/173 anonim ***** válasza:
90%
Komplexusos, túlkompenzáló szánalmas hisztis kisfiú
2022. dec. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/173 anonim ***** válasza:
30%
Ügyes. Kitört a mátrixból, dollármilliomos. Bárcsak feleannyira lehetnék gazdag a semmittevéssel, mint ő.
2022. dec. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/173 A kérdező kommentje:

#1 Lehet hogy beképzelt, de van mire. És nem román.

#2 Csúnya dolog az irigység :)

2022. dec. 1. 12:03
 5/173 anonim ***** válasza:
93%
Minek teszel fel kérdést, ha nem tudod elviselni a válaszokat? 😂😂 te is olyan komplexusos idióta vagy mint az a szerencsétlen? 😂😂😂
2022. dec. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/173 A kérdező kommentje:

Én sem, és ő sem vagyunk komplexusosak. Normális válaszokat vártam, hosszas, értelmesen kifejtett véleményekkel. Te csak ideköptél valamit, aminek semmi értelme és semmi valóságalapja nincs.

Ha tudsz normálisan kommunikálni, akkor beszéljünk róla.

2022. dec. 1. 12:09
 7/173 anonim ***** válasza:
91%
Aki ilyen szélsőségesen homofób, transzfób, rasszista, nőgyűlölő, stb azok általában a saját önbizalomhiányukat kompenzálják. Teljesen egyértelmű minden megnyilvánulásából süt a tettetett magabiztosság, hogy a bizonytalanságait kompenzálja. Nem véletlenül lett letiltva mindenhonnan, megnyilvánulásai károsak, veszélyezteti és kihasználja a fiatal (és szintén önbizalomhiányos) kisfiúkból álló közönségét. Az általa működtetett Hustler “University” bizonyítottan egy béna piramisjáték csalás, amivel kihasználja a hiszékeny és naiv rajongóit. Nőket bántalmaz (videók vannak erről), nem egy rendőrségi ügye volt emiatt, házkutatások, amik alatt nőket találtak a házában, akiket akaratuk ellenére tartott ott, és kényszerített prostitúcióra. Egy béna strici, akit még a román rendőrség is le tud buktatni. Őszintén. Mi nem ordító red flag ezzel a nyomorékkal kapcsolatban?
2022. dec. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/173 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem lenne 80000 kérdés róla itt állandóan, akkor sose hallottam volna róla.

Így idegesítőnek találom, pedig azt se tudom ki a fene az. De már inkább nem is akarom tudni.

2022. dec. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/173 A kérdező kommentje:

Okés, akkor vegyük sorba.

1. Nem összevágott videókból kellene ítélkezni. Kérlek nézz meg vele egy teljes interjút, vagy egy hosszabb videót. Szinte mindegyikben elmondja, hogy mennyire értékesek a nők, hogy mindegyiket meg kell védeni, stb, stb. Nem tudom honnan veszed a nőutálatot.

Rasszista? Eleve ő is félvér, az apja Afro-Amerikai volt. Nem rasszista.

Homofób? Transzfób? Pont nemrég néztem egy videót amiben konkrétan rákérdeznek. Elmondta hogy semmi baja a melegekkel, ha az ő gyereke lenne meleg sem zavarná.

2. Soha nem bántalmazott nőket, nem is kényszerített senkit prostitúcióra. Volt rendőrségi ügye, de minden vádat ejtettek, ugyanis hamis vádak voltak. UTána lehet nézni.

3. Magabiztos, de van mire. Ezzel mi a baj? Mélyszegénységből jött, többszörös kickbox világbajnok, gazdag, megvan mindene.

4. Fiataloknak próbál segíteni kitörni a rabszolgarendszerből, hogy ők is gazdagok legyenek. Nem piramisjáték, már régen be lett bizonyítva. Ennek is illene utánanézni.


A válaszodból az jön le nekem, hogy láttál 1-2 összevágott utálkozó videót róla, és az alapján vonod le ezeket a következtetéseket. Az elején én is így voltam, de rászántam az időt, hogy kicsit utánanézzek, és elég sok interjút megnéztem vele kapcsolatban. Megváltozott a véleményem. Rossz embernek akarja a média beállítani, de nem az.

2022. dec. 1. 12:46
 10/173 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos sokkal több content ez láttam róla, mint szerettem volna. Undorító megnyilvánulásai vannak. A nőket nem veszi semmibe, lekezelően beszél róluk, nem tekinti őket egyenrangú embereknek, csak eszközöknek, amit ki lehet használni

Itt van néhány aranyköpés, hogy milyen jó ember:

“ “I do know how to administer CPR. However, I will not administer CPR unless you’re a hot female… If you’re some fat dude and you just had a heart attack and I don’t really know you, you’re gonna die… No, not even if you’re a friend… If you’re my friend, you just can’t be a p*ssy. ‘Well, I had a heart attack’, get the f*ck up. F*cks wrong with you. Go hospital later. Have a drink, cigarette, cup of coffee, back in the game. F*cking having heart attacks near me, you little p*ssy.”

Olyan önzetlen, jó barát.

“ “Depression is not real. Feeling depressed is real. So, you can feel depressed, but you feel depressed and that is a natural, biological, evolutionary trigger for you to change something in your life.”

Aha, konkrét betegségek létezését tagadja. Értelmes.

“ “Females are the ultimate status symbol… People think I’m running around with these h*es because I like sex. That’s nothing to do with the reason why I’m running around with these b*tches. I got these b*tches just so everyone knows who the don is.””

Tehát a nők nem is emberek, csak kiegészítők, mint pl egy táska.

“ “I go out and f*ck and I come back to her and I don’t care about her and I only love my girl. That’s not cheating, that’s exercise.”

Na ne már😂😂 mondd azt, hogy nem egy idióta

Közben meg:

“ “If I have a chick, even though I know she won’t let them smash. Even though I know she knows what they’re about. Even though I know she’s loyal to me. Out of respect for me, it’s not jealousy, it’s territorialism. If you want me to truly love you, you are my girl. And no one’s gonna be allowed to even try. Even though I know you won’t let them… If you wanna go to the club you can go with me.”“

Ja, de ő mehet megdugni bárkit, az nem csalás, de a nő rá se nézzen, sőt a nőre se nézhet senki. Nem értem hogy nem robban fel a feje a kognitív disszonanciától.

“ “I was getting on a plane and I could see through the cockpit that a female was the pilot and I took a picture and I said, ‘most women I know can’t even park a car, why is a woman flying my plane?’ and they banned me.””

Tehát egy nő nem vezethet jól, és uram bocsá’ a pilóta is nő? Hogy lehet az? Nem nő gyűlölő és szexista? Áááh dehogy, ő aztán nem.

“ “If you’re a 55 kilo female, I will pick you up with one hand, by your t*tty.””

De romantikus


“How can I use these women to make me money. I don’t wanna put them on the track because they’re my women, I don’t want other people touching my chicks.”

De nem, ő nem tekint a nőkre úgy, mint haszontárgyak, vagy befektetések, neeeem teljesen egyenrangú, egyenlő teljes értékű emberekről mindenki így gondolkodik, nem?


“So, I text all my girlfriends, I think it’s five of ’em, so I text all five and said ‘you’re all coming here to live with me and work with me.”


“So, I put them [women] all around the same table, and I was like ‘look, we’re gonna start a webcam business, you’re gonna stay here, you’re gonna live in London, I’m gonna look after you, and we’re gonna get rich rich and we’re gonna be a team…


You’re all my chicks… In the end… three left, two stayed, those are my first two girls… It got to the point where at one point I had 75 women for me in four locations.”

Ócska strici


“They’re like, ‘you’re under arrest for a suspicion of assault of this dumb h*e.”

Bántalmaztam egy nőt, és még fel is jelent, a k*va. Még ilyet. Én vagyok itt az áldozat


“I think the women belong to the man.”

Mert a nők nem teljes értékű emberek, akik önállóan is tudnának boldogulni, nem nekik kell az iránymutatás egy erős és bölcs férfitól, tudod, mint a gyerekeknek.

Itt vannak még ilyen okosságok, nem írtam ki külön mindet 😂


[link]


Konkrét videók vannak fenn neten, ahogy nőket ver, én pl egy olyat láttam, amin övvel ver egy nőt. Emiatt dobták ki a Big Brother-ből vagy miből.


Nem az a baj, ha magabiztos lenne. Hanem hogy nem az, csak tetteti. Aki magabiztos, az nem idegbeteg és borul ki, ha megkérdőjelezik, és kezd el hisztizni, hogy ő mekkora alfa. Hanem leszarja, mert ő tudja, hogy kicsoda, micsoda ő. Ez a nyomi csak hisztizik.

4, nem segít, kihasználja őket. Elcsalja a pénzüket és semmit nem ad, csak kárt okoz cserébe. Ezért állították le azt a Hustler University majomságot.

2022. dec. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!