Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a leghelyesebb pasi a...

Ki a leghelyesebb pasi a VV11-ből?

Figyelt kérdés
Szerintem arcra Dani és Barna néz ki jól, de a testük egyáltalán nem jó, nincs benn egy izmos, jó testfelépítésű pasi sem.

2022. dec. 1. 14:11
A kérdező szavazást indított:
Ákos
Sajti
Barna
Rico
Henrik
Mario
Dani
21 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
A Rico az nem rossz,de maga a viselkedése miatt taszító, Barna sem lenne rossz de amit művel egyáltalán nem kéne.
2022. dec. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem Márió a leghelyesebb, csak túl alacsony, de rá szavazok. Azért neki elég sportos és edzett a teste is, mivel focista.


Barnára mondanám talán, hogy legjobb pasi ha a teljes kinézetüket véleményezem. Viszont kiábrándító benne, hogy mekkora a szoknyapecér, és ahogy kezeli a nőket. Plusz a mellei is lógnak, azt írták hogy szteroidok miatt, szóval neki is van jópár hibája.


Rico szimpi volt elsőre, és azt hittem olasz beütéses menő srác lesz, de sajnos időközben kiderült róla, hogy egy óvodás szintjén van.


Ha párt kéne választanom közülük, akkor Danit választanám. Kinézetre átlagos, de ő a legnormálisabb.


Ákosról és Sajtiról nem írok inkább semmit, csak negatív véleményem van róluk, mint külső úgy belső egyaránt.

2022. dec. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Barna. Kár, hogy rohad belülről.
2022. dec. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Whitewolf19 válasza:
50%

Kár, hogy ilyen gusztustalan szennyet néznek egyesek...


Én azt nézném.. Ahogy orosz calibr rakéta találja telibe ezt az ingyenélő szenny népséget... Közmunka programra alkalmatlan népség...


F/27

2022. dec. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Jólvan, értjük.
2022. dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Dani a legjobb.
2022. dec. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!