Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Emlékeztek még VV Cristofel-re...

Emlékeztek még VV Cristofel-re ? Miért tűnt el ennyire ?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 6-7 évből semmilyen cikket és videót nem találtam róla, ami viszonylag szokatlan szerintem a magyar bulvárban. Korábban időnként mindig előkerült valami magánéleti botrány vagy polgárpukkasztó zenei produkció által, pl: a Hungary Got Talentben is megjelent. De az utóbbi években mintha teljesen felszívódott volna.

2022. dec. 1. 17:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Cristofel elvileg felfüggesztett börtönbüntetést kapott amiért megverte a barátnőjét(nem csak a kacsaszájú Veronikát, hanem egy másikat is később). Lehet emiatt is vonult vissza pár évre fene tudja...Valami okból mindenesetre kivonult a celebvilágból, arra voltam kíváncsi tud e erről valaki közelebbit esetleg.
2022. dec. 1. 21:27
 12/16 qkker1 ***** válasza:
91%

"az meg Krisztián, nem Cristofel."


Basszus, mennyien vannak ezek?

2022. dec. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
87%

Az a gyerek nem csak megjátszotta a hülyét, hanem tényleg az volt.

Egy igazi idióta.

VV Aurélió ellenben elég okos, ravasz gyerek, nyert is egy házat, de valamit benézett az is és most sitten van.

A VV Krisztián meg egy egyszerű, dolgos falusi gyerek volt.

Sajnos csinált egy hülyeséget, benézett valami táblát és emiatt meghalt valaki.

2022. dec. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%
Ez a vv5-ben szerepelt Veronikával kavart bent meg kint is együtt voltak egy darabig csak aztán Cris megverte. Kubainak vallotta magát még zenét is adott ki annó Kubai ritmus címmel és tőle származik a híres "na mi van öcsém". Egyébként 2018-ban hallottam róla utoljára, hogy dogozott pohárszedő és felszolgálóként. Kipattintotta magát és elvileg jelenleg személyi edző valahol.
2022. dec. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nemtom
2023. febr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Próbál vissza térni a médiába. Most volt a Frizbiben 8 év kihagyás után. Jelenleg taxizik egy magán cégnél. Hívtak ide oda műsorba de 8 évig volt egy nője aki nem akart szerepelni meg crisnek se nagyon engedte.
márc. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!