Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Wensday mitől lett ekkora...

Wensday mitől lett ekkora kedvenc?

Figyelt kérdés
A Netflix új sorozatának főszereplője Jenna Ortega, mint Wensday Adams nagyon megy Tiktokon meg Instán,hogy milyen jó nő meg mennyire szexi a karaktere. Ti mit gondoltok róla?

#Netflix #Wensday
2022. dec. 7. 16:23
 1/8 anonim válasza:
100%
Wensday Adams 😭😭 legalább néznél utána hogy kell leírni, se a keresztnevét, se a vezetéknevét nem sikerült.
2022. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csinos, de ízlés kérdése amin meg nem érdemes vitázni
2022. dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
mi az a "wensnay"?
2022. dec. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha valóban nő kell, meg Addams akkor ajánlom Ava Addamst. 😁
2022. dec. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 StevenUp ***** válasza:
92%

Egy goth csajról van szó akinek (számomra) zseniális a humora.

Nekem nem feltétlenül jön be Jeenna Ortega da a karakter amit alakít az több mint rendben van.

Látszik hogy Tim Burtonnek szabad kezet adtak és kiélhette a zsenijét. Remélem nem cseszik el a következő évadot.

2022. dec. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem néztem meg a sorozatot, úgyhogy nem tudok róla különösebben nyilatkozni, de az Addams Family mindig is sikeres volt. Az eredeti képregény, a hatvanas évek szitkom sorozata (igaz, ez inkább utólag vált klasszikussá, akkor nem voltak olyan elégedettek a nézettséggel), a későbbi animációs sorozatok, a kilencvenes évek két filmje, és még musical is készült belőle... A pár évvel ezelőtti animációs filmek sem szerepeltek olyan rosszul, pedig azok egyértelműen a gyerekeket célozták meg.

A Wednesday tudtommal inkább egy tini/fiatal felnőtt sorozat, Wednesday maga pedig a kilencvenes évek filmjei óta egy top karakter sokak számára. Bizonyos dolgokat gondolom átemel a sorozat a korábbi, kedvelt előzményekből, a többi dolgot pedig igyekeznek a modern ízlésvilágra szabni. Tim Burton többnyire tudja, mit csinál, a trendek meg manapság úgy terjednek a közösségi oldalakon, mint a futótűz. Úgyhogy abszolút semmi meglepőt nem látok a sorozat sikerében.

2022. dec. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Jól alakítja és tetszett a sorozat de Christina Ricci volt a legjobb Wednesday. 😊
2022. dec. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik a féket humoros karaktere. Nálam is christina ricci a legjobb de szerintem jenna Ortega is szuperül szerepelt. Maradandót alkotott. Nagyon tetszett a sorozat. És remélem a 2.ik évad is jó lessz
2022. dec. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!