Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Andrew Tateről?

Mi a véleményetek Andrew Tateről?

Figyelt kérdés

2022. dec. 15. 09:31
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
89%
Miért kell hetente feltenni ezt a kérdést? Olvasd vissza a többit. Lefogadom hogy az emberek véleménye azóta nem változott gyökeresen.
2022. dec. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
1:Kb 5 kérdés van itt összesen róla. Az nem sok
2022. dec. 15. 10:17
 3/42 anonim ***** válasza:
82%
#2 és akkor miért megkérdezni, ha már van róla 5 kérdés?
2022. dec. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
86%
Toxic
2022. dec. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
91%

#2:

Miért basszus, mi a frász bajotok van nektek, ez valami "Tate-mánia" nálatok???

2022. dec. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
5:Szerintem ő elég fontos ember, ezért ne csodálkozz, hogy sok a kérdés róla
2022. dec. 15. 11:18
 7/42 anonim ***** válasza:
89%
tényleg rohadt fontos ember lehet, ezen az oldalon kívül sose hallottam róla, Google keresésben pedig "az internet legalja" feliratú youtube videót adta ki, ennél tovább nem is vagyok rá kíváncsi
2022. dec. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
88%
#6 nincs sok kérdés róla, pont te írod, hogy kb 5 van róla. És mind ugyanaz. Mi a véleményünk róla? Semmi jó.
2022. dec. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
12%

Jó pasi. Az itteni toxikus közösségen is látszik, hogy irigykednek rá, mert jól néz ki, sikeres és imádják a bombázó nők.

A férfiak azért utálják, mert mellette szürke kisegerek, a nők meg azért, mert olyan csúnyák, hogy nem érdemlik ki a figyelmét.

2022. dec. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
88%

Egy kártékony figurának gondolom. Romboló, toxic eszméket terjeszt és pénzt is húz le a fanboyoktól. Nem kizárt, hogy köztörvényes bűnöző a legrosszabb fajtából, miután emberkereskedelem ügyében folyik ellene nyomozás. És ezzel viszonylag ritkán vádolnak meg olyat aki ártatlan, tehát esélyesen köze van hozzá valamilyen formában.


Egy korábbi hasonló kérdésnél már leírtam, hogy egy érdekes szociológiai-pszichológiai kutatás témája lehetne kik tartják őt példaképnek...

Ami viszont tény, hogy a társadalmi probléma amit meglovagolva ő híres lett igenis létezik és több figyelmet érdemelne(fiatal férfiak mentális problémái, toxic masculinity, incel jelenség stb.).

2022. dec. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!