Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Andrew Tate...

Szerintetek Andrew Tate leverne téged sakkban?

Figyelt kérdés

2022. dec. 23. 09:18
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
Tehát mit tennél? Lefognád? Megütnéd? Korlatoznád a szabadságát? Milyen alkotmányellenes cselekvést hajtanál végre?
2023. jan. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 A kérdező kommentje:
31:Vele mennék.Egyedül nem mehetne
2023. jan. 6. 23:44
 33/69 anonim ***** válasza:
Tehát akkor engednéd menni. Akkor miben nem fogad szót, ha mehet?
2023. jan. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 A kérdező kommentje:
Vele mennék akkor.De ilyen nővel amúgy sem kezdenék,aki tudja magáról,hogy nem tudja megvédeni magát,ennek ellenére keresi a bajt.Tate is azt mondta,hogy ilyen nővel nem kezd
2023. jan. 6. 23:50
 35/69 anonim ***** válasza:

“csak azt mondta,hogy nem tehetsz róla,ha egy nő,gyerek ,vagy egy kutya nem engedelmeskedik.”

Ezt írtad. Tehát miben nem engedelmeskedik akkor, ha amúgy elmehet miniszoknyában és nem korlátozod? Akkor nincs “engedetlenség”.

2023. jan. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
Igen, nő vagyok. Én csak próbálják rávezetni a vagy önellentmondásra, vagy a nyilvánvaló nőgyűlöletre. De sikerült is, az előző kommentemre már nem tudsz érdemben válaszolni 😂😂
2023. jan. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 A kérdező kommentje:
Én nekem engedelmeskedni fog.Ez mindig is így volt,így lesz.De amúgy mit csinálsz,ha egy pasi nem enged el?Mit tudsz csinálni?
2023. jan. 7. 00:02
 38/69 anonim ***** válasza:

De miben kell engedelmeskedni? Miből all ennek az engedelmességnek a megkövetelése? A másik korlátozásával? Irányításával? Miből? Ezt próbálom kiszedni belőled, hogy mit értesz alatta.

Össze sem jönnek olyannal, aki irányítgatni akar, és azt képzeli hogy bármiben is felettem áll, hogy megmondja hogy mit tehetek és mit nem. Ha korlátozni akar, akkor egyértelmű, hogy szakítok

2023. jan. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 A kérdező kommentje:
Lehet itt Tate szavait kiforgatni,de baromság az egész.A nőgyűlölők általában magába forduló,magányos,elkeseredett,nem jó testű emberek,akiknek egy barátnőjük sem volt.Tate ennek az ellentéte
2023. jan. 7. 00:09
 40/69 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, egy kicsit az a fajta ember vagy, aki maga alatt vágja a fát.

Ha úgy adod elő, hogy elkísersz egy nőt, ne kelljen egyedül menni meg alapból nem jössz össze olyannal, aki nem képes felfogni, hogy veszélyes környéken ne járkáljon egyedül éjszaka, akkor ezek teljesen pozitív dolgok.

De megcsavarod azzal, hogy a nőnek meg a kutyának is engedelmeskedni kell, meg szinonímaként megy a pi**a, stb kifejezés és röggtön unszinpatikus leszel.

Andrew tate nyílván azért tolja ezt a stílust, mert így több embert ér el a neten és többen veszik meg a kurzusait de a magánéletben elég kontraproduktív ez a viselkedés

2023. jan. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!