Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez a Jenna Ortega nevű lány...

Ez a Jenna Ortega nevű lány mitől lett ennyire felkapott? Ő kinek a kije?

Figyelt kérdés
Látom most itt is minden vele van tele, rákerestem, annyit látok hogy színésznő, de se nem szép, se nem játszott semmi komoly filmben. Mitől kapták őt fel ennyire mostanság?

2022. dec. 24. 01:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Wednesday
2022. dec. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már Saturday leginkább, legalábbis magyar időzóna szerint. Vagy mire gondolsz?
2022. dec. 24. 02:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A Netflix nagyot ment a Wednesday c. sorozattal, amiben ő a főszereplő. Megdöntötte a Stranger Things rekordját.

"During the show’s debut week over the Thanksgiving holiday — it debuted November 23, meaning it only had five days of tracking — the show set the record for hours viewed in a week with 341.23 million hours. This feat dethroned “Stranger Things 4,” which logged 335.01 million hours from May 30 to June 5."

[link]

2022. dec. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Számomra ő egy tipikusan olyan nő, aki alapból szép, de sokkal inkább szebb, mint vonzó. Bár van amikor eléggé vonzó, de inkább szép arcú. VIszont valamelyik képén gyönyörű, valamelyiken ijesztő, valamelyiken meg ilyen putris cigánylány beütése van, de alapból nagyon szép arcú lány.


Viszont azt én se értem, hogy csak mert benne volt 1 felkapott sorozatban, azért miért tekintenek rá ekkora sztárként. Költői túlzással, mintha egy színészi legenda lenne.

2022. dec. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Mert az embereknek nincsenek önálló gondolataik és mindig azért rajonganak ami épp a pofájukba van tolva

Lásd dahmer, most wednesday…

2022. dec. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerepelt egy olyan sorozatban ami sokaknak tetszett. Kb minden híres színész így lesz felkapott mióta világ a világ.
2022. dec. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Nekem az furcsa, hogy még fel sincs kapva rendesen, de már túlértékelik.


Az eredeti Addams Family viszont szent és sérthetetlen. :)

2022. dec. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
A Netflix 2022-es legsikeresebb sorozataban jartszik illetve a Sikoly 5.-ben és a hamarosan kijövő 6.-ban is ő fog,illetve sok más horrorban és egyéb filmben meg sorozatban
2022. dec. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Én sem értem minek imádják ennyire

Eddig Evan Oetersért voltak oda, aztán a Stranger Things...

Jövőre megint más lesz aztán Jenna el lesz felejtve xd

2023. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Jenna Ortega a Wednesday c. sorozaton kívül játszik A zűr közepén c. Disney sorozatban a Sikolyban (2022,2023), az utóhatás c. filmben, ami egy iskolai lövöldözés utáni időszakot mutat be, az Igen nap c. filmeben, ami elsősorban családi egész estes film, az Elena, Avalor hercegnője c. gyerekeknek szóló sorozat egyik szinkronhangja, illetve a Jurassic World:Krétakori tábor c. szintén gyerekek számára készült sorozattban is szinkronhang, emellett szerepel A bébiszitter-kárhozottak királynője c. horror/vígjátékban. Emellett még rengeteg-rengeteg filmben szerepelt, google a barátod, egyébként senkinek a senkije, teljesen önerőből jutott el idáig,úgy, h már egészen kicsi korától kezdve szerepel reklámokban(ezt követték a filmek:). Vannak a YozTube-on nagyon jó éltrajzi videók.....
2023. febr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!