Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Greta Thunberg tulajdonképpen...

Greta Thunberg tulajdonképpen legyőzte Andrew Tatet?

Figyelt kérdés
Andrew Tatet ugye letartóztatták, mert újra reagált Greta small dick energy viszontválaszára, ami meg ugye arra volt reakció, hogy Andrew belekötött Gretába, de a lényeg, hogy így a rendőrség megtalálta Andrewt és most már le van tartóztatva.

2022. dec. 30. 00:18
A kérdező szavazást indított:
igen, Greta győzelmet aratott
nem, mert Andrew saját magát győzte le
mindegy
25 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Komolyan letartóztatták? Na, mi történt?
2022. dec. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A rendőrség megtalálta a Gretás twitter posztjai alapján.

Greta az autós kommentre visszaírta, hogy írjon neki a smalldickenergy@getalife.com-ra, amire Andrew csinált egy reakcióvideót, hogy miért adja a saját emailcímének ezt a nevet, meg elmondta benne, hogy szerinte Greta a mátrix rabja. És ez alapján rátalált a rendőrség a tartózkodási helyére. xD

Azt hiszem lányok futtatása miatt keresték (?). Passz.

2022. dec. 30. 00:35
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Köszi az infót. Úgy kell neki. Fura is hogy az ilyen emberkéknek mint ez a Tate vagy Josh Cartu honnét van ennyi pénzük mikor semmit se csinálnak, általában mindig borul a bili.
2022. dec. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezen videó alapján találták meg:

https://www.youtube.com/watch?v=HnnblGsPzx0


Mmmm...mint írtam nem vagyok biztos abban, hogy miért keresték a hatóságok. Szóval ne vedd biztosra, mert én is csak itt olvastam és nem kezdtem elolvasni a cikkeket róla. Azt írja, hogy "human-trafficking" gyanúja, nem mentem bele mélyebben.

2022. dec. 30. 00:43
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Ja. Nem követem különösebben egyikük életpályáját sem, de ez olyan vicces, hogy konkrétan felröhögtem.


Mégis mennyire kell balfasznak lenni ahhoz hogy beleköss egy tinibe, aki nyíltan visszaaláz annyira hogy az egész internet rajtad röhögjön, majd pedig sértődöttségedben véletlenül segítesz a rendőrségnek hogy a nyomodra akadjon....???

Ez talán a legnagyobb beégés amit eddigi életem során láttam😂

2022. dec. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Tate swatting áldozata volt, sokan nem tudják, hogy ez mit is jelent: "Essentially, swatting is when someone calls the police to report a fake emergency so a SWAT team will be dispatched. These calls are often reported as pranks and are done while someone is streaming so they can be seen in real-time."


Az átlag magyar lát egy ilyen idézetet és se kép, se hang..., viszont látja a Tate bugyuta fejét és a rendőrök képeit és kitalál magának egy történetet. Eredmény sok idióta ismétli a történetet, majd kis csúszással leközli az amcsi média, később meg elnézést kérnek. Ez alól a BBC volt a kivétel, azok szerint őket megtévesztették és önhibájukon kívül közölték csak le az álhírt.

2023. jan. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!