Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Azahriah tényleg népszerűbb...

Lengster kérdése:

Azahriah tényleg népszerűbb mint GWM?

Figyelt kérdés

Nekem valahogy azt mondja például az egyik ismerősöm hogy GWM csak falu napokon lép fel vagy legalábbis kis közönség előtt

És az Azahriah pedig a Budapest parkban teltházas koncertet adott plusz még a szigeten is fellépett.

És GWM meg még a közelébe nem került nemhogy a szigetnek de még a Budapest parknak a közelébe se.


De valahogy azért nekem az a dolog mégis kétséges hiszen

A zenék amikben GWM szerepel ha vagy az ő zenéi nagyobb népszerűségre tesznek szert a Youtube-on igaz hogy rengeteg száma ami nem egymaga énekel az Azahriah-val ellentétben (néha azért Deshel)


De azért mégiscsak 1 milliós megtekintésekről van szó



2023. jan. 2. 20:49
A kérdező szavazást indított:
Szerintem Azahriah a népszerűbb
Szerintem GWM a népszerűbb
34 szavazat
 1/5 anonim válasza:
3%

Sztm GWM sokkal nepszerubb mert hát ha megnezitek akkor a zenein sokkal nagyobb nezetseg van mint azién GWM zenein azért milliós megtekintések vannak azién meg csak százresek.

Meg attól h azi parkokba lép fel az csak egy dolog, GWM hát tényleg falunapokon lép fel de többen szeretik mint azariaht.

GWM nm tehet róla h falunapokon lép fel mert ott lép fel ahová meghívják h énekeljen. GWM cigány és az is marad. Ilyen a cigány vér.cigany szív, cigány lélek,cigány leszek amíg élek✌️🫶💪

2023. jan. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Nézd meg, milyen együgyű emberek rajonganak gmwért. Van fb-on valami gmw imádók csoportja, az átlag IQ szint vetekszik egy krumpliéval.
2023. jan. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem Gwm-ről kutya sem tudná kicsoda ha nem lenne a Kulcsár Edina férje, meg ha nem turnéznának folyton a médiában. Nyilván nagy megtekintése van a videóinak, mert mindig mikor kiad valamit, minden hírportál lehozza hogy már megint mekkor szart sikerült írnia. Az emberek meg kattintanak hogy fikázhassák.

Az Azariah sem egy nagy cucc, de legalább ő saját jogán zenész, meg szeretik a fiatalok, nem csak röhögni járnak a videói alá.

Azt, hogy ki mennyire nagy zenész, valóban a koncertekben kell mérni. Mert az mutatja meg, hogy hányan szeretnek egy zenét annyira, hogy fizessenek is érte. A nézettség semmit nem számít, pont azért mert a szart is megnézik az emberek hogy cikizhessék. Semmit nem mutat. Pláne egy olyan ember esetében, akit ennyire tol a média (még ha negatív reklám céljából is), mint Gwm-et. A Park az valami. A falunap meg a futottak még kategória.

2023. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A neten sok szrt megnéznek az emberek, mert szeretnek cringelni rajta. Varga Irén is elég felkapott például, de attól nem jó zenész.

A valódi kérdés az az, hogy ki az, akiért fizetnek is az emberek? A megtekintés nem extra kiadás, a falunapra se kell belépőt venned.

2023. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

GWM, Kulcsár Edina, Hajdú Péter, Alekosz, Győzike.


Amíg ők a médiába vannak, ne csodálkozzunk már semmin.

2023. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!