Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a legjobb YouTuber a...

Ki a legjobb YouTuber a felsoroltak közül?

Figyelt kérdés

2023. jan. 10. 19:02
A kérdező szavazást indított:
Pamkutya
Dancsó Péter
Alex Csigér
Cresser
Barni
TheVR
Viszkok Fruzsi
Justvidman
Radics Peti
Ezek közül egyik sem
40 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ milyen témában. Ismeretterjesztő és olyanfajta témákban, amikből tanulni isnlehet és nem fő célja a szórakoztatás, akkor PamKutya. Ha szórakoztatás a fő cél, akkor Radics Peti. Ha gameplay akkor TheVR, ha pedig minőségi vlog, akkor Barni.
2023. jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Pamkutya és Vidman.
2023. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
PamKutya? Élő reklámtáblák lettek.
2023. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
74%
#3 azért valljuk be, kimagasló minőségű, értéket képviselő videókat gyártanak. Tény, hogy már nem a paródiákkal foglalkoznak, de kb a 30as éveikben járhatnak, változik az érdeklődési körük, felnőttek. Ahhoz hogy ilyen színvonalú tartalmat tudjanak gyártani, pénz is kell, idő is kell, ötlet is kell. Jó kamera, fizetős vágóprogram, jó gép.. És ez még csak az utómunka. Az utazásokat végig dolgozzák, én örülök hogy vannak támogatóik. Ne pontozzatok le kérlek, inkább vitassuk meg
2023. jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Zsozeatya, Dancso, Herby
2023. jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

"minőségi vlog"


Azért eléggé vicces, a minőségi és a vlog egy mondatban. Költői túlzással a népirtó és a könyörületeshez hasonlítanám. Persze túlzással élve.


Bár nem voltam sosem követője Barninak, viszont abból a rövid kis belenézésből amit láttam nyilvánvalóvá vált, hogy barni tipikusan az a yútuber, aki a semmit veszi fel szépen mosolyogva és ezt videózza le. Én nem mondom nektek, hogy legyen egy videós mondjuk atomfizikus és egy részecskegyorsítóból videózzon, de azért a barni féle videózás az azért nagyon gáz. Amikor még régebben belepörgettem a videóinak listájába, egy az egyben az jött le, hogy izzadtságszagúan csinál videót szinte bármiről, csak legyen videója.


Olyan kicsit, mint Polla csak fiúban.


Én nem tudtam, hogy régóta akartak a nézői zenét, de a ratata című "slágerét" feldobta a yútúb. Megnéztem és ugyanazt csinálta benne, amiket a videóiban. Nulla érdemi tartalmat akart feldobni minden féle dologgal, például kocsik, autotune. De a szöveg siralmas, énekhangját nem is vállalta fel. Bár a hangjának a hiányára a kommentelők hívták fel a figyelmemet. :))



Szóval a vlog és a minőségi egy mondatban, nevetséges.


De ha valaki egy jó videós, és mondjuk 3 évente 100 videóból mondjuk 1 lenne ilyen szintű tartalom, az nálam beleférne, de Barninak minden videója ilyen szint.


A kíváncsiság kedvéért a kommentem alatt megnéztem Barni mostani videóit, mármint cím szerint. Hát ugyanaz a színvonal, mint amilyen régebben volt.

2023. jan. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem nagyon lehet összehasonlítani pl. a beauty és a gaming tartalmat gyártókat, olyan mint ha azt kérdeznéd, ki a jobb sportoló, Messi vagy Lewis Hamilton...
2023. jan. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%
Uborcraft
2023. jan. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Ezzek közzül Justvidman a legnormálisabb
2023. jan. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
Én Magyarósi Csabát odaírtam volna, ha minőséget keresel akkor nála megtalálod :)
2023. jan. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!