Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit jelent, hogy Private...

Mit jelent, hogy Private Sabináról álmodtam?

Figyelt kérdés

Még mindig remegek, úgy reagált a testem erre a "rémálomra".

Igazából csak pár videót néztem róla a napokban, de meg is lett a hatása.

Az álmomban egy mosdóban voltam, és bejött utánam Private Sabina. Rózsaszín koktélruhában volt. Odajött hozzám a csaphoz és elkezdett simogatni. Odahajolt hozzám és valamit súgott a fülembe, de már nem emlékszem mit, aztán végigsimította a kezét az arcomon és meg is csókolt.

Ilyen szörnyűt még sosem álmodtam. Mitől lehetett ez?



2023. jan. 29. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Az álmok részben véletlenszerűek, részben saját élményeken alapulnak. Ha foglalkozol egy témával, az visszaköszönhet az álmokban is, hiszen emléked van róla és még friss. A megoldás, hogy nem nézel trash-t.
2023. jan. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

Én gyakran nézem őt, de még egyszer sem álmodtam vele.

Szerintem téged szexuálisan felizgat, csak elnyomod magadban. A homofóbok és transzfóbok és más aktív utálók általában mindig látensek és a saját szexuális vágyódásukat kompenzálják az utálattal, mert nem merik kiélni a másikat. Erről már Stephen King is sokszor írt.

2023. jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Mondjuk ha kezeltetnéd a transzfóbiádat és nem néznél trash transz tartalmakat, hogy aztán idehányd a hülyeségeidet, akkor lehet, hogy nem álmodnál ilyeneket.
2023. jan. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
22%
Omg ez felér egy hororral. Velem is volt hasonló, csak én egy másik trash emberrel álmodtam egyszer. Soha többet ne nézd őt inkább sztem...
2023. febr. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!