Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy lehet az, hogy Dancsó...

Hogy lehet az, hogy Dancsó Péter (Videómánia) nem foglalkozik Krúbi munkásságával?

Figyelt kérdés
Érdekes, róla egy videó, vicces videó, vagy kritika sem születik a csatornán. Túl politikailag uncorrect lenne vele foglalkoznia, vagy nem fér bele a lefizetett RTL-es meg AK26-os tartalmai közé?

2023. febr. 5. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Gondolom van az a szint ami alá ő sem megy már.
2023. febr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1-es, ha ez a velemenyed, akkor nem vagy vele tisztaban, milyen munkassagrol beszelsz. Olvass el es elemezz ki nehany szamot. Keves ertekelhetobb szuletett az elmult 20 evben itthon.
2023. febr. 6. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
#2-eske 😂😂🤡 az a legnagyobb baj, hogy te ezt tényleg így is gondolod....
2023. febr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kerdezo vagyok te bohoc, nem ketteske xd ennyire nem futja az agyad, nem hogy ertelmezd a kritikat a phosba lehuzott orszagunkrol...
2023. febr. 8. 11:12
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Jòl van #4-eske... 🤡🤡🤡
2023. febr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagyok Krúbi fan, de hallottam már vele interjút, meg ismerem pár számát. Nagyon szimpatikus srác és bírom a művészetét. Dancsó viszont egy tenyérbemászó pojáca, jobb is hogy nem beszél Krúbiról, csak bemocskolná azzal, hogy beszél róla :D Ez a véleményem a kérdésről.
2023. febr. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Jaja. Addig örülj, míg nincs mindenki összedancsózva. :)
2023. febr. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!