Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Legrosszabb, leggagyibb,...

Legrosszabb, leggagyibb, lehtrashebb magyar zenekar valaha?

Figyelt kérdés

2023. febr. 25. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Legrosszabb: LGT

Leggagyibb: Valmar

Legtrashabb: Irigy hónaljmirigy

2023. febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nem értek egyet, de mindenki véleményét elfogadom.


Az LGT nekem se tetszik, se a stílus, se az énekesek hangja nem tetszik, a szövegeket mondjuk nem figyelem, de ami zeneileg illeti tehetséges zenészek. De tény, hogy kicsit túl vannak értékelve.


A Valmart szeretem. Okés, hogy nem a hú de nagy mondanivalóval rendelkező zenekarok közé tartozik, de dallamos, fülbemászó, Marics hangja meg nagyon karakteres :)


Irigy Hónaljmirigy régen jobb volt, de szerintem most is humoros. Ismerni kell csak hozzá az eredeti előadót, számot.



Számomra a legrosszabb az a Ghost X Bro nevű formáció (lehet nem jól írtam a nevüket) nem híresek annyira, de irritál.


USNKnál ugyanez.


Baby Lady...ezt asszem nem kell megmagyarázni.


Bonanza Banzai...fájóan értelmetlen.


BeerSeeWalk. Velük az a gond, hogy nem jön be ez a folyamatosan káromkodok stílus.


No Sugar/NeNe/Magashegyi Underground: egy kategória. Az énekesnőknek jó hangja lenne, de rossz zenét csinálnak.


Halott Pénz: Hát úgy megalakulásuk óta, aztán becsatlakozott Járai akkor már jó zenét kezdtek csinálni, de 2017-től szerintem megint gagyi, és egyre rosszabb. Főleg a Szétszeretlek című daluk.


Kárpátia is rossz, náci zenekar.


Emberek zenekar is nyálas giccs nekem.


No Thanx...a név mindent elmond.


Nem tudom, mennyire ismeritek, de sikerült rábukkannom az Új Látásmód Fúzió nevű csapatra, nos azt nem tudom elképzelni, hogy szeretné valaki.



Lehet sokan le fognak pontozni, de ez az én véleményem.


UI.: Ilyen Romantic, Fekete Vonat, meg Jolly És A Románcok/Jolly És Suzy féléket azért nem írtam, mert már annyira szarok, hogy vicces.

2023. febr. 25. 22:44
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a Hooligans
2023. febr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Nehéz lesz egyet választani..


A Kárpátia, Ismerős arcok és más hasonló együttesek borzasztóak: nemcsak a mondanivaló miatt, hanem a kapahangú énekeseik, borzalmas rímek, dalszövegek, szerény zenei tudás stb. Egyszerűen borzasztóan igénytelenek.


Hooligans, Kowalsky és hasonló rockernek kinézetű popegyüttesek. Nekem alapvetően a poppal sem lenne bajam, de ezektől a falat kaparom, főleg a dalszövegeiktől, amit valami közhelygenerátorral írhatnak.


Szikora és Fenyő Miklós egész életműve számomra trash, ahogy a giccses nyálas Emberek zenekar is.

2023. febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
FankaDeli, Szabyest, Mr. Busta, Ágytál26, Halott Pénz
2023. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 A Hooligans, valóban rock-nak hirdeti magàt. De szerintem, inkább pop, esetleg pop-rock.
febr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!